Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla winnicy

Rynek winnic w naszym kraju

W Polsce jest mało winnic. Wynika to z faktu, że Polski klimat nie sprzyja uprawie winogron. Winnice funkcjonują głównie na terenach europy południowej. Uprawa winorośli wymaga dużego nakładu pracy. W związku z tym potrzebna jest przy tego rodzaju działalności gospodarczej duża ilość rąk do pracy. Kraje europy południowej takie jak Hiszpania, czy Portugalia są stosunkowe zamożne dlatego do pracy sprowadzani są pracownicy z europy wschodniej. Winogrona mogą służyć nie tylko produkcji win, ale również soków. Nie mniej jednak sok z winogron nie cieszy się dużą popularnością dlatego winogrona są przeznaczane głównie na produkcje win.

Gatunki winogron

Winogrona mogą mieć różne gatunki. Gatunki te różnią się przede wszystkim kolorem, ale także smakiem. Najpopularniejszym gatunkiem są winogrona granatowe. W Polskim warunkach są one ze względu na klimat zbyt kwaśne. W innych krajach natomiast w trakcje dojrzewania nabierają odpowiedniej słodyczy. Największym eksporterem winogron jest Hiszpania, Portugalia oraz Włochy. W Polsce winnice są zjawiskiem rzadkim, nie mniej jednak w ostatnim czasie powstają. Prowadzenie winnicy to połączenie działalności rolnej z działalnością przetwórczą. Istnieje także możliwość uprawy samych winogron bez samodzielnego wytworzenia wina. W takim przypadku plantator sprzedaje swoje płody w skupie winogron lub zawiera z określonym podmiotem zajmującym się produkcją win umowę kontraktacji na podstawie której nabywca kupują jeszcze niezabrane płody rolne.

Wirtualne biuro dla podmiotów z branży winiarskiej 

Osoba prowadząca działalności polegająca na prowadzenie winnicy nie musi wynajmować fizycznego biura. Jest oczywiście obowiązek utrzymania lokalu socjalnego dla pracowników sezonowych, gdzie będzie znajdować się toaleta i aneks kuchenny. Jeżeli natomiast chodzi o obsługę administracyjną można w tym zakresie skorzystać z usług wirtualnego biura w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. Rozwiązanie takie nie generuje sztucznych kosztów i jest odpowiednie gdy przedsiębiorca nie prowadzi działalności gospodarczej na dużą skalę.

Współpraca że specyficznymi branżami gospodarki 

W swojej praktyce gospodarczej współpracujemy również z podmiotami działającymi w rolnictwie. Jest to specyficzna branża wymagająca szczególnego rodzaju umiejętności i potencjału. W przypadku produkcji rolnej na dalszy plan schodzą kwestię związane z reklamą i marketingiem, a najważniejsza jest jakość produktów rolnych oraz wydajność upraw jest rozumiana jako współczynnik płodów rolnych uzyskiwanych z danej powierzchni upraw. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy są dostępni dla Klientów dwadzieścia cztery godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas