Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Internet w wirtualnym biurze

Dlaczego dostęp do Internetu jest taki ważny?  

Zarówno w przypadku wynajmu fizycznego lokalu jak i w sytuacji skorzystania z oferty wirtualnego biura konieczne jest zapewnienie dostępu do Internetu. W dzisiejszych czasach skorzystania z usług dostępu do Internetu nie jest kosztownym wydatkiem. Związane jest to z tym, że usługi te stały się bardzo powszechne, a tym samym koszty świadczenia tych usług spadły. Dodatkowo aktualnie istnieje dostęp do bardzo szybkiego Internetu. Taka prędkość Internetu pozwala na oglądanie i pobieranie filmów w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. W przypadku zastosowania Internetu w biurze nie ma konieczności dysponowania tak szybkim łączem. W przypadku korzystania z Internetu w celu odbioru korespondencji mailowej wystarczającej jest bardzo wolne łącze. Nie zmienia to jednak faktu, że Klienci wirtualnego biura mają dostęp do szeroko pasmowego Internetu bez dodatkowych opłat.

Wybór operatora dostępu do Internetu

Przy wyborze operatora Internetu warto również wziąć pod uwagę to czy istnieje limit przesyłu danych. Jest to bardzo ważne bowiem po przekroczeniu tego limitu użytkownik może być pozbawiony dostępu do sieci lub prędkość łącza może być diametralnie zmniejszona. Najczęściej Internet stacjonarny nie jest ograniczony limitami transferu danych. Ograniczenie to dotyczy jedynie prędkości przesyłu danych, a tym samym obowiązuje w pewnym sensie również limit transferu danych. Inaczej jest w przypadku operatorów oferujących mobilny dostęp do Internetu. W takim przypadku zazwyczaj prędkości  przesyłu danych jest bardzo wysoka jednak obowiązuje bardzo ograniczony limit w  zakresie objętości tych danych. W związku z tym faktem warto się zapoznać  z treścią zawieranych umów o świadczenie Internetu. Bardzo często zdarza się, że wszelkiego rodzaju treści operatorów telekomunikacyjnych są sprzeczne z później zawieranymi umowami oraz ogólnymi warunkami umów.

Zasady korzystania z Internetu w wirtualnym biurze 

W wirtualnym biurze w Rzeszowie, Jarosławiu  oraz Przeworsku istnieje dostęp zarówno do Internetu przewodowego jak i sieci wifi. Do sieci wifi może być podłączony zarówno laptop jak i telefon komórkowy. Dzięki temu nasi Klienci mają dostęp do najwyższej jakości Internetu bez dodatkowych opłat. Dostawca Internetu z którego usług korzystamy nie limituje limitu przesyłu danych dlatego nasi Klienci mogą pobierać z Internetu nawet pliku o bardzo dużej objętości. Istnieje także możliwość zlecenia pobrania pliku pracownikowi wirtualnego biura oraz zapisania tego pliku na płycie dvd lub innych nośniku danych informatycznych takich jak pendriv czy przenośny dysk usb.

Oferta usług dostępu do Internetu

Usługi związane z zapewnieniem dostępu do Internetu mogą być świadczone zarówno dla Klientów wirtualnego biura jak i podmiotów zewnętrznych. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wirtualnych biura na Podkarpaciu w Rzeszowie, Jarosławiu lub Przeworsku prosimy o kontaktu.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas