Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Internet w wirtualnym biurze

Dlaczego dostęp do Internetu jest taki ważny?  

Zarówno w przypadku wynajmu fizycznego lokalu jak i w sytuacji skorzystania z oferty wirtualnego biura konieczne jest zapewnienie dostępu do Internetu. W dzisiejszych czasach skorzystania z usług dostępu do Internetu nie jest kosztownym wydatkiem. Związane jest to z tym, że usługi te stały się bardzo powszechne, a tym samym koszty świadczenia tych usług spadły. Dodatkowo aktualnie istnieje dostęp do bardzo szybkiego Internetu. Taka prędkość Internetu pozwala na oglądanie i pobieranie filmów w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. W przypadku zastosowania Internetu w biurze nie ma konieczności dysponowania tak szybkim łączem. W przypadku korzystania z Internetu w celu odbioru korespondencji mailowej wystarczającej jest bardzo wolne łącze. Nie zmienia to jednak faktu, że Klienci wirtualnego biura mają dostęp do szeroko pasmowego Internetu bez dodatkowych opłat.

Wybór operatora dostępu do Internetu

Przy wyborze operatora Internetu warto również wziąć pod uwagę to czy istnieje limit przesyłu danych. Jest to bardzo ważne bowiem po przekroczeniu tego limitu użytkownik może być pozbawiony dostępu do sieci lub prędkość łącza może być diametralnie zmniejszona. Najczęściej Internet stacjonarny nie jest ograniczony limitami transferu danych. Ograniczenie to dotyczy jedynie prędkości przesyłu danych, a tym samym obowiązuje w pewnym sensie również limit transferu danych. Inaczej jest w przypadku operatorów oferujących mobilny dostęp do Internetu. W takim przypadku zazwyczaj prędkości  przesyłu danych jest bardzo wysoka jednak obowiązuje bardzo ograniczony limit w  zakresie objętości tych danych. W związku z tym faktem warto się zapoznać  z treścią zawieranych umów o świadczenie Internetu. Bardzo często zdarza się, że wszelkiego rodzaju treści operatorów telekomunikacyjnych są sprzeczne z później zawieranymi umowami oraz ogólnymi warunkami umów.

Zasady korzystania z Internetu w wirtualnym biurze 

W wirtualnym biurze w Rzeszowie, Jarosławiu  oraz Przeworsku istnieje dostęp zarówno do Internetu przewodowego jak i sieci wifi. Do sieci wifi może być podłączony zarówno laptop jak i telefon komórkowy. Dzięki temu nasi Klienci mają dostęp do najwyższej jakości Internetu bez dodatkowych opłat. Dostawca Internetu z którego usług korzystamy nie limituje limitu przesyłu danych dlatego nasi Klienci mogą pobierać z Internetu nawet pliku o bardzo dużej objętości. Istnieje także możliwość zlecenia pobrania pliku pracownikowi wirtualnego biura oraz zapisania tego pliku na płycie dvd lub innych nośniku danych informatycznych takich jak pendriv czy przenośny dysk usb.

Oferta usług dostępu do Internetu

Usługi związane z zapewnieniem dostępu do Internetu mogą być świadczone zarówno dla Klientów wirtualnego biura jak i podmiotów zewnętrznych. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wirtualnych biura na Podkarpaciu w Rzeszowie, Jarosławiu lub Przeworsku prosimy o kontaktu.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas