Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla tynkarza

Tynkowanie jako praca budowlana

Tynkowanie to jedna z bardzo ważnych prac budowlanych. Tynkarz zajmuje się pokrywaniem zaprawą zewnętrznych elewacji budynków oraz tych znajdujących się wewnątrz. Zadanie to wymaga dużej sprawności i wiedzy, ale także precyzji. W niektórych sytuacjach koniecznie jest zdarcie poprzedniej powierzchni ściany w celu nałożenia farby gruntowej. Jest to potrzebne, aby zapobiec temu, że warstwa tynku lub gładzi odklei się od podłoża. W takich przypadkach wszelkie ujawnione w toku użytkowania usterki powinny zostać naprawione przez fachowca. Oczywiście można w tym celu skorzystać z usług osoby prowadzącej indywidualną działalność gospodarczą lub wykonującą prace na podstawie umowy o dzieło lub też powierzyć wykonanie wszelkich prac wyspecjalizowanej firmie budowlanej. To drugie rozwiązanie jest znacznie bardziej kosztowne, lecz w takim przypadku prace zostaną zakończone w krótszym czasie, gdyż firma taka dysponuje wieloma pracownikami. Firma taka zwykle udziela również stosunkowo długiej gwarancji na wykonane prace co zapewnia zamawiającemu bezpieczeństwo, a w przypadku ujawnienia usterek nie naraża go to na dodatkowe koszty.

Zawód tynkarza

Tynkarz co do zasady wykonuje swoje pracę tylko i wyłącznie w terenie. Z uwagi na ten fakt tynkarz powinien posiadać własny samochód, aby móc z łatwością dojechać na teren prac budowlanych. Dodatkowo samochód przydaje się wówczas gdy zachodzi konieczność przywiezienia większej ilości materiałów na budowę. Nie mniej jednak w takim przypadku dowóz oferuje również hurtowania budowlana, w której zakupiliśmy te materiały. Zwykle zakup materiałów leży w gestii zamawiającego dlatego wykonawca nie ponosi odpowiedzialności za ich jakość dlatego w przypadku gdy usterka będzie spowodowana wadliwym materiałem dostarczonym przez zamawiającego wykonawca nie będzie zobowiązany do jej usunięcia. Oczywiście w niektórych sytuacjach sprawa nie jest tak prosta i oczywista dlatego zachodzi konieczność rozstrzygnięcia sporu przez Sąd.

Wirtualne biuro dla podmiotów z branży budowlanej

Nasza firma oferuje wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku również dla wyspecjalizowanych firm budowlanych oraz ekip budowlanych, a także drobnych fachowców prowadzących rodzinne interesy. Nasza oferta jest adresowana do podmiotów, które dążą do maksymalnego ograniczenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej, które nie są związane z merytorycznym wykonywaniem zadań. Jeżeli chcesz podjąć negocjacje w celu uzyskania najkorzystniejszej z Twojego punktu widzenia lub porównania naszej oferty z konkurencją w zakresie wirtualnych biur zapraszamy do kontaktu, który jest możliwy zarówno drogą telefoniczną jak i elektroniczną.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas