Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla tynkarza

Tynkowanie jako praca budowlana

Tynkowanie to jedna z bardzo ważnych prac budowlanych. Tynkarz zajmuje się pokrywaniem zaprawą zewnętrznych elewacji budynków oraz tych znajdujących się wewnątrz. Zadanie to wymaga dużej sprawności i wiedzy, ale także precyzji. W niektórych sytuacjach koniecznie jest zdarcie poprzedniej powierzchni ściany w celu nałożenia farby gruntowej. Jest to potrzebne, aby zapobiec temu, że warstwa tynku lub gładzi odklei się od podłoża. W takich przypadkach wszelkie ujawnione w toku użytkowania usterki powinny zostać naprawione przez fachowca. Oczywiście można w tym celu skorzystać z usług osoby prowadzącej indywidualną działalność gospodarczą lub wykonującą prace na podstawie umowy o dzieło lub też powierzyć wykonanie wszelkich prac wyspecjalizowanej firmie budowlanej. To drugie rozwiązanie jest znacznie bardziej kosztowne, lecz w takim przypadku prace zostaną zakończone w krótszym czasie, gdyż firma taka dysponuje wieloma pracownikami. Firma taka zwykle udziela również stosunkowo długiej gwarancji na wykonane prace co zapewnia zamawiającemu bezpieczeństwo, a w przypadku ujawnienia usterek nie naraża go to na dodatkowe koszty.

Zawód tynkarza

Tynkarz co do zasady wykonuje swoje pracę tylko i wyłącznie w terenie. Z uwagi na ten fakt tynkarz powinien posiadać własny samochód, aby móc z łatwością dojechać na teren prac budowlanych. Dodatkowo samochód przydaje się wówczas gdy zachodzi konieczność przywiezienia większej ilości materiałów na budowę. Nie mniej jednak w takim przypadku dowóz oferuje również hurtowania budowlana, w której zakupiliśmy te materiały. Zwykle zakup materiałów leży w gestii zamawiającego dlatego wykonawca nie ponosi odpowiedzialności za ich jakość dlatego w przypadku gdy usterka będzie spowodowana wadliwym materiałem dostarczonym przez zamawiającego wykonawca nie będzie zobowiązany do jej usunięcia. Oczywiście w niektórych sytuacjach sprawa nie jest tak prosta i oczywista dlatego zachodzi konieczność rozstrzygnięcia sporu przez Sąd.

Wirtualne biuro dla podmiotów z branży budowlanej

Nasza firma oferuje wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku również dla wyspecjalizowanych firm budowlanych oraz ekip budowlanych, a także drobnych fachowców prowadzących rodzinne interesy. Nasza oferta jest adresowana do podmiotów, które dążą do maksymalnego ograniczenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej, które nie są związane z merytorycznym wykonywaniem zadań. Jeżeli chcesz podjąć negocjacje w celu uzyskania najkorzystniejszej z Twojego punktu widzenia lub porównania naszej oferty z konkurencją w zakresie wirtualnych biur zapraszamy do kontaktu, który jest możliwy zarówno drogą telefoniczną jak i elektroniczną.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas