Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla turysty

Atrakcje w Przeworsku

Przeworsk to miasto bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym. W Przeworsku znajduje się wiele zabytków bardzo atrakcyjnych z punktu widzenia historycznego. Wynika to, w szczególności z faktu, że Przeworsk podobnie jak Jarosław są bardzo starymi miastami z długoletnią tradycją. Miasta te są znacznie starsze niż stolica naszego województwa, tj. Rzeszów. Nie każdy wie o tym fakcie, dlatego właśnie warto zapoznać się z ofertą kulturalną miast, w których posiadamy wirtualne biuro. W miastach tych bardzo dużo budynków została wpisana do rejestru zabytków. Użytkowanie takich budowli jest utrudnione ze względu na fakt, iż w tym zakresie istnieje szereg ograniczeń wynikających z prawa administracyjnego. Za naruszenie tych rygorów grożą surowe kary. Wynika to z faktu, że państwo dąży do ochrony dziedzictwa kulturalnego naszego kraju. W celu przeprowadzenia remontu takiego budynku konieczne jest uzyskanie zgody konserwatora budynków. Zgoda taka nie zawsze może zostać udzielona co istotnie ogranicza prawo własności. Jednocześnie właściciel takiego budynku nie otrzymuje żadnej rekompensaty. Postuluje się, aby zmienić ten stan rzeczy i przyznać właścicielom budynków wpisanych do rejestru zabytków stosowne rekompensaty.

Zalety wirtualnego biura

Posiadanie biura w tak atrakcyjnym rejonie pod względem turystycznym jest bardzo korzystne. Jest tak dlatego, z uwagi na fakt, że w miejscu takim znajduje się dużo turystów który mogą być potencjalnie zainteresowani usługami oferowanymi przez firmy korzystające z usług wirtualnego biura. Ilość turystów w tym regionie zwiększa się zwłaszcza w przypadku, gdy nadchodzi sezon wiosenny i letni. To właśnie latem osoby zwykle wybierają się na urlopy, gdyż wtedy jest najcieplej. Jest tak zwłaszcza w krajach o umiarkowanym klimacie, gdyż tam ludzie bardzo doceniają ciepłe dni. Takim krajem jest między innymi Polska. Najczęściej w naszym kraju osoby skupiają się na ogrzewaniu, a zapominają o klimatyzacji, która również jest bardzo ważna. Nie używanie klimatyzacji w upalne dni może prowadzić do przegrzania dlatego nie jest korzystne dla zdrowia.

Temperatura w zabytkowych budynkach

W starszych, zabytkowych budowlach zwykle panuje niska temperatura. Wynika to z faktu, że budynki te mają bardzo grube i wytrzymałe mury. Podobnie chłód panuje w budynkach, które zostały ocieplone przez płyty styropianowe. Istnieje również możliwość wykonania ocieplenie z waty szklanej, lecz to rozwiązanie nie jest zalecane. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat walorów o charakterze turystycznym zapraszamy do kontaktu w wirtualnym biurze w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. Jeżeli chcesz pozyskać więcej Klientów dla swojej firmy warto rozpocząć współpracę z wirtualnym biurem. Będziemy pracować na Twój biznes.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas