Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla magistra

Jakie znaczenie ma tytuł magistra?

W dzisiejszych czasach tytuł magistra stał się bardzo powszechny. W związku z tym faktem posiadanie takiego tytułu nie gwarantuje pracy. Nie mniej jednak każdy chce posiadać taki tytuł, żeby nie wyróżniać się od innych. W niektórych sytuacjach posiadanie takiego tytułu jest niezbędne do sprawowania określonych funkcji. Chodzi tutaj głównie o stanowiska w administracji publicznej. Natomiast w sektorze prywatnym tytuł magistra zwykle nie ma żadnego znaczenia, lub jest to znacznie marginalne. Nie oznacza to jednak ze nie są ważne studia wyższe. Pracodawcy oszukują bowiem absolwentów konkretnych kierunkowych studiów, którzy mogą wykonywać określone zawody. Należy także podnieść ze tytuł magistra daje przepustkę do możliwości kariery naukowej. Kariera taka może być bardzo opłacalna. Na samym początku młody naukowiec jest zatrudniony na stanowisku asystenta profesora lub doktoranta. Pierwsze stanowisko wiąże się z otrzymywaniem wynagrodzenia ze stosunku pracy. Doktorant natomiast nie może liczyć na wynagrodzenie, lecz tylko i wyłącznie na stypendium. Na studiach doktoranckich jest możliwość uzyskania zarówno stypendium socjalnego, jak i naukowego, a także rożnego rodzaju stypendium specjalnych, które są przyznawane wybitnym doktorantom za bardzo ważne osiągnięcia. Łącznie stypendia te mają zapewnić utrzymanie doktoranta w okresie trwania studiów. Jeżeli doktorant obroni doktorat wówczas może znaleźć zatrudnienie jako adiunkt na uczelni.

Rynek pracy, a wykształcenie

W dzisiejszych czasach nawet posiadająca tytuł naukowy bardzo trudno znaleźć pracę na uczelni. Jest tak z uwagi na zmniejszając się liczbę studentów oraz zwrot osób posiadających wyższe tytuły naukowe. Sytuacja na rynku pracy jest również uzależniona od kierunku ukończonych studiów. Zasadniczo istnieje znacznie większe zapotrzebowanie na kierunki o charakterze technicznym. Najwięcej bezrobotnych jest natomiast po kierunkach o charakterze humanistycznym. Niektóre osoby uzyskuj tytuł magistra również dla własnej satysfakcji. Naszym zdaniem jednak wykształcenie powinno być ukierunkowane na uzyskanie dobrze płatnego i gwarantującego pracę zawodu.

Oferta wirtualnego biura

Nasze wirtualne biuro oferuje usługi dla wszelkiego rodzaju firm prowadzonych przez osoby posiadające tytuł magistra. Wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku to również doskonałe rozwiązanie dla młodych naukowców ceniących spokój i lokalizacje blisko uczelni. W związku tym, faktem zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane wirtualnym biurem. Z usług wirtualnego biura mogą korzystać zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą jak i te które nie posiadaj i nigdy nie posiadały własnej firmy. Zapraszamy zwłaszcza naukowców do współpracy w zakresie wirtualnego biura.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas