Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla magistra

Jakie znaczenie ma tytuł magistra?

W dzisiejszych czasach tytuł magistra stał się bardzo powszechny. W związku z tym faktem posiadanie takiego tytułu nie gwarantuje pracy. Nie mniej jednak każdy chce posiadać taki tytuł, żeby nie wyróżniać się od innych. W niektórych sytuacjach posiadanie takiego tytułu jest niezbędne do sprawowania określonych funkcji. Chodzi tutaj głównie o stanowiska w administracji publicznej. Natomiast w sektorze prywatnym tytuł magistra zwykle nie ma żadnego znaczenia, lub jest to znacznie marginalne. Nie oznacza to jednak ze nie są ważne studia wyższe. Pracodawcy oszukują bowiem absolwentów konkretnych kierunkowych studiów, którzy mogą wykonywać określone zawody. Należy także podnieść ze tytuł magistra daje przepustkę do możliwości kariery naukowej. Kariera taka może być bardzo opłacalna. Na samym początku młody naukowiec jest zatrudniony na stanowisku asystenta profesora lub doktoranta. Pierwsze stanowisko wiąże się z otrzymywaniem wynagrodzenia ze stosunku pracy. Doktorant natomiast nie może liczyć na wynagrodzenie, lecz tylko i wyłącznie na stypendium. Na studiach doktoranckich jest możliwość uzyskania zarówno stypendium socjalnego, jak i naukowego, a także rożnego rodzaju stypendium specjalnych, które są przyznawane wybitnym doktorantom za bardzo ważne osiągnięcia. Łącznie stypendia te mają zapewnić utrzymanie doktoranta w okresie trwania studiów. Jeżeli doktorant obroni doktorat wówczas może znaleźć zatrudnienie jako adiunkt na uczelni.

Rynek pracy, a wykształcenie

W dzisiejszych czasach nawet posiadająca tytuł naukowy bardzo trudno znaleźć pracę na uczelni. Jest tak z uwagi na zmniejszając się liczbę studentów oraz zwrot osób posiadających wyższe tytuły naukowe. Sytuacja na rynku pracy jest również uzależniona od kierunku ukończonych studiów. Zasadniczo istnieje znacznie większe zapotrzebowanie na kierunki o charakterze technicznym. Najwięcej bezrobotnych jest natomiast po kierunkach o charakterze humanistycznym. Niektóre osoby uzyskuj tytuł magistra również dla własnej satysfakcji. Naszym zdaniem jednak wykształcenie powinno być ukierunkowane na uzyskanie dobrze płatnego i gwarantującego pracę zawodu.

Oferta wirtualnego biura

Nasze wirtualne biuro oferuje usługi dla wszelkiego rodzaju firm prowadzonych przez osoby posiadające tytuł magistra. Wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku to również doskonałe rozwiązanie dla młodych naukowców ceniących spokój i lokalizacje blisko uczelni. W związku tym, faktem zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane wirtualnym biurem. Z usług wirtualnego biura mogą korzystać zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą jak i te które nie posiadaj i nigdy nie posiadały własnej firmy. Zapraszamy zwłaszcza naukowców do współpracy w zakresie wirtualnego biura.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas