Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla taksówkarza

Spadek popularności zawodu 

W dzisiejszych czasach usługi taksówkarzy są coraz mniej popularne w związku z tym, że większość ludzi posiada własny samochód. Dodatkowo należy podnieść, ze usługi taksówek są bardzo drogie, co znacznie zniechęca potencjalnych Klientów. W przypadku gdy Klient potrzebuje usługi taksówek na terenie miasta opłaty są stosunkowe niskie, jednak w przypadku wyjazdu poza granice miasta należy często liczyć się z tym, że zapłata za taksówkę przekroczy kilka tysiące złotych. Taksówkarze najczęściej nie posiadają terminali płatniczych co znacznie utrudnia dokonywanie płatności. Jednocześnie należy podnieść, że taksówkarz powinien poinformować Konsumenta ile będzie kosztować usługa, w przeciwnym przypadku Klient może odmówić zapłaty żądanej kwoty, a wtedy sprawę rozstrzygnie Sąd.

Lokal na siedzibę taksówkarza

Taksówkarze zwykle nie posiadają fizycznie wynajmowanych biur, gdyż nie jest im to potrzebne z uwagi na rodzaj działalności gospodarczej. Nie mniej jednak w przypadku gdy taksówkarz prowadzi działalności gospodarczą zarówno zarejestrowaną w CEIDG oraz w KRS musi posiadać adres siedziby, gdzie będzie doręczana wszelka korespondencja związana z prowadzeniem firmy. W przypadku wytoczenia powództwa właśnie na ten adres doręczany będzie pozew oraz wszelkie pisma procesowe. W wirtualnym biurze taksówkarz  może także korzystać z usługi administracyjnej. W przypadku działalności przewozowej usługa ta polega na pełnieniu funkcji dyspozytora. Dyspozytor zajmuje się umawianiem Klientów dla taksówkarza. Jest to ważne bowiem taksówkarz prowadząc samochód nie jest w stanie odbierać telefonów. Dodatkowo nasza firma zajmuje się również prowadzeniem kampanii reklamowych w Internecie. Oferta ta dotyczy także taksówkarzy. Jeżeli taksówkarz skorzysta z naszej oferty za niewielkie pieniądze jego strona może pojawiać się jako pierwsza przy wpisaniu w wyszukiwarce Google określonych słów kluczowych. Klienci coraz częściej wyszukują taksówek przez Internet lub telefon dlatego reklama ta przynosi pożądany zysk.

Rynek usług taksówkowych

Rynek usług taksówkowych jest bardzo bogaty i panuje na nim duża konkurencja. Należy jednak zauważyć, że aby prowadzić taką działalność należy posiadać stosowne uprawnienia, nie chodzi tutaj wyłącznie o dokument prawa jazdy, ale o stosowną licencję uprawniającą do wykonywania przewozu osób. W znacznej części rynek taksówek jest opanowany przez korporację taksówkowe. Na rynku funkcjonują także przewoźnicy niezrzeszeni w ww. korporacjach. Wirtualne biuro w Rzeszowie w centrum miasta łączy się naprawdę z niewielką opłatą, a pozwala wyróżnić się przewoźnikowi na rynku. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferty skierowanej do taksówkarzy oraz firm przewozowych zapraszamy do kontaktu.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas