Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla taksówkarza

Spadek popularności zawodu 

W dzisiejszych czasach usługi taksówkarzy są coraz mniej popularne w związku z tym, że większość ludzi posiada własny samochód. Dodatkowo należy podnieść, ze usługi taksówek są bardzo drogie, co znacznie zniechęca potencjalnych Klientów. W przypadku gdy Klient potrzebuje usługi taksówek na terenie miasta opłaty są stosunkowe niskie, jednak w przypadku wyjazdu poza granice miasta należy często liczyć się z tym, że zapłata za taksówkę przekroczy kilka tysiące złotych. Taksówkarze najczęściej nie posiadają terminali płatniczych co znacznie utrudnia dokonywanie płatności. Jednocześnie należy podnieść, że taksówkarz powinien poinformować Konsumenta ile będzie kosztować usługa, w przeciwnym przypadku Klient może odmówić zapłaty żądanej kwoty, a wtedy sprawę rozstrzygnie Sąd.

Lokal na siedzibę taksówkarza

Taksówkarze zwykle nie posiadają fizycznie wynajmowanych biur, gdyż nie jest im to potrzebne z uwagi na rodzaj działalności gospodarczej. Nie mniej jednak w przypadku gdy taksówkarz prowadzi działalności gospodarczą zarówno zarejestrowaną w CEIDG oraz w KRS musi posiadać adres siedziby, gdzie będzie doręczana wszelka korespondencja związana z prowadzeniem firmy. W przypadku wytoczenia powództwa właśnie na ten adres doręczany będzie pozew oraz wszelkie pisma procesowe. W wirtualnym biurze taksówkarz  może także korzystać z usługi administracyjnej. W przypadku działalności przewozowej usługa ta polega na pełnieniu funkcji dyspozytora. Dyspozytor zajmuje się umawianiem Klientów dla taksówkarza. Jest to ważne bowiem taksówkarz prowadząc samochód nie jest w stanie odbierać telefonów. Dodatkowo nasza firma zajmuje się również prowadzeniem kampanii reklamowych w Internecie. Oferta ta dotyczy także taksówkarzy. Jeżeli taksówkarz skorzysta z naszej oferty za niewielkie pieniądze jego strona może pojawiać się jako pierwsza przy wpisaniu w wyszukiwarce Google określonych słów kluczowych. Klienci coraz częściej wyszukują taksówek przez Internet lub telefon dlatego reklama ta przynosi pożądany zysk.

Rynek usług taksówkowych

Rynek usług taksówkowych jest bardzo bogaty i panuje na nim duża konkurencja. Należy jednak zauważyć, że aby prowadzić taką działalność należy posiadać stosowne uprawnienia, nie chodzi tutaj wyłącznie o dokument prawa jazdy, ale o stosowną licencję uprawniającą do wykonywania przewozu osób. W znacznej części rynek taksówek jest opanowany przez korporację taksówkowe. Na rynku funkcjonują także przewoźnicy niezrzeszeni w ww. korporacjach. Wirtualne biuro w Rzeszowie w centrum miasta łączy się naprawdę z niewielką opłatą, a pozwala wyróżnić się przewoźnikowi na rynku. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferty skierowanej do taksówkarzy oraz firm przewozowych zapraszamy do kontaktu.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas