Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla lekarza

Oferta dla lekarzy

Wirtualne biuro to między innymi usługa co-workingowa. Polska służba zdrowia świadczy usługi zarówno odpłatnie, jak i nieodpłatnie.  Pomimo tego, że opłacamy bardzo wysokie składki zdrowotne najczęściej w przypadku choroby musimy odwiedzić lekarza specjalistę prywatnie. Co prawda istnieje możliwość skorzystania z publicznej służby zdrowia, oczywiście jeżeli dana osoba jest ubezpieczona. Publiczna służba zdrowia jest niedoinwestowana dlatego, aby umówić się z lekarzem trzeba czekać w długich kolejkach. Z uwagi na ten fakt bardzo dużo lekarzy przyjmuje pacjentów prywatnie. Niestety osoby, których nie stać na te usługi muszą bardzo długo czekać.

Gabinet dla lekarza

Lekarze zwykle wynajmują mieszkania na swój gabinet lub biuro. Chodzi tutaj oczywiście o lekarzy udzielających konsultacji oraz porad lekarskich. Zabiegi lekarskie wykonywane są natomiast w specjalnie przystosowanych do tego klinikach lekarskich. Jest tak dlatego, że w przypadku zabiegów lekarskich konieczne jest korzystanie ze specjalistycznego sprzętu oraz spełnianie określonych wymagań wynikających z przepisów sanitarnych. Lekarze przyjmują pacjentów prywatnie zwykle poza godzinami pracy w szpitalu. Z uwagi na ten fakt istnieje możliwość współdzielenia biura przez lekarza z inną działalnością. Bardzo często lekarze posiadają swoją siedzibę w wirtualnym biurze wspólnie z prawnikami takimi jak adwokaci oraz radcy prawni.

Funkcjonalności wirtualnego biura

W wirtualnym biurze w Rzeszowie można również przechowywać dokumentację lekarską oraz medyczną. W wirtualnym biurze w Rzeszowie można także skorzystać z obsługi administracyjnej, która polega na umawianiu pacjentów do gabinetu lekarskiego. W innym przypadku lekarz musiałby zatrudnić rejestratorkę, albo pielęgniarkę co wiąże się z dodatkowymi, wysokimi opłatami. W dzisiejszych czasach zawód pielęgniarki podobnie jak zawód lekarza jest wysokospecjalistyczny oraz ceniony na rynku pracy. Na rynku pracy jest bardzo duże zapotrzebowanie na pielęgniarki. Inaczej jest w przypadku ratowników medycznych, których jest bardzo duża nadpodaż. W związku z tym faktem powstaje wiele zawodów pomocniczych w stosunku do zawodu lekarza, a nawet pielęgniarki. Do zawodów tych należy między innymi profesja opiekuna medycznego czy asystenta osoby starszej. Osoby takie wykonują mniej skomplikowane oraz mniej odpowiedzialne czynności w zakresie opieki medycznej. Do zawodów takich zwykle przygotowują szkoły policealne oraz odpowiednie technika.

Więcej informacji 

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie.  

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas