Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla sprzedawcy tonerów

Zastosowanie tonerów w sprzęcie biurowym 

W dzisiejszych czasach papier jest nadal często używany. Papier drukowany jest używany, w szczególności do drukowania gazet i czasopism. Najwięcej papieru jest jednak używana do drukowania wszelkiego rodzaju pism, w tym pism procesowych czy dokumentów takich jak faktury. Tonery w dzisiejszych czasach nie są drogie. Tonery służą do drukowania w drukarkach leserowych. Korzystając z jednego tonera zwykle można wydrukować nawet do kilkudziesięciu tysięcy stron. Po wyczerpaniu tonera można zamówić nowy toner lub nabić poprzedni toner. W celu nabicia wykorzystanego tonera należy dokładnie umyć jego elementy oraz wsypać odpowiednio ilość zakupionego na te okoliczność proszku. Czynność tę powinien wykonać fachowiec, w przeciwnym przypadku grozi to uszkodzeniem tonera, a nawet samej drukarki. Nie jest to jednak zadanie trudne, bowiem można znaleźć wiele filmów w Internecie stanowiących instruktaż jak wykonać nabicie tonera.

Przedstawiciele handlowi producentów tonerów 

Bardzo często osoby oferujące sprzedaż materiałów biurowych, w tym tonerów przyjeżdżają do biur w celu przedstawienia swojej oferty handlowej. W takim przypadku zostawiają swoją wizytówkę co umożliwia kontakt Klientów którym skończył się toner w drukarce. Najlepiej jest trzymać w biurze toner zapasowy w celu uniknięcia sytuacji, że w ważnym momencie zabraknie tonera w drukarce i nie będzie można wydrukować ważnego dokumentu. Umożliwia to także oddanie tonera do nabicia lub naprawy, a w tym czasie można korzystać z drugiego tonera. Najczęściej najtańsze nowe tonery można nabyć w Internecie. istnieje również możliwość zakupu zregenerowanego tonera na portalu aukcyjnym. Warto jednak zauważyć, że zużyte tonery stanowią bardzo istotne zagrożenie dla środowiska naturalnego dlatego powinien być w prawidłowy sposób zutylizowane. W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku może być nałożona dotkliwa kara. Jest to zrozumiałe gdyż dbałości o środowisko naturalne jest bardzo ważna. Z praktyki jednak wynika, ze przedsiębiorcy bardzo często nie wywiązują się z tych obowiązków, gdyż nie zawsze są nastawieni pro środowiskowo.

Dostępność tonerów w wirtualnym biurze

W wirtualnym biurze istnieje możliwość zlecenia zregenerowania toneru, a także skorzystania z drukarki oraz innych urządzeń poligraficznych na miejscu. Koszty tych usług są naprawdę niewielkie i obejmują cenę papieru oraz proporcjonalne koszty wypełnienia tonera. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do skorzystania z usług wirtualnego biura w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. Jeżeli chcesz poznać szczegółową specyfikację naszych urządzeń poligamicznych zapraszamy do osobistej wizyty lub kontaktu telefonicznego.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas