Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla agencji internetowej

Rola strony internetowej w biznesie

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest posiadanie własnej strony internetowej. Na stronie powinny znaleźć się wszelki informację konieczne do zlokalizowania firmy takie jak adres czy numer telefonu. Tworzeniem stron internetowych zajmują się agencje reklamowe działające w branży IT. Podmioty takie kompleksową obsługują przedsiębiorców. Agencje internetowe zatrudniają fachowców, a przede wszytki webmasterów. Osoby takie znają języki, w którym pisane są strony internetowe. Do tych języków należy przede wszystkim html oraz php. Wyróżniamy również odmiany tych języków. Dodatkowo w takiej agencji powinien być zatrudniony grafik, który będzie odpowiadała za graficzną stronę projektowanych stron internetowych. Aby zostać grafikiem należy ukończyć określone studia. Grafik współpracuje z webmasterem gdyż skomplikowane, dynamiczne elementy graficzne, a zwłaszcza ich umieszczenie na stronie wymaga dużej wiedzy w zakresie oprogramowania Java oraz php. W dzisiejszych czasach bardzo rzadko przy instalacji obiektów graficznych korzysta się z języka html ze względu na jego prostotę i spore ograniczenia. Jest to język właściwy co do zasady dla archaicznych stron internetowych.

Prowadzenie agencji internetowej 

Agencja internetowa może wynająć fizyczny lokal lub skorzystać z usług wirtualnego biura. Niezależnie od tego agencja taka musi dysponować wszystkimi narzędziami niezbędnymi do pracy. Chodzi tutaj przede wszystkim o odpowiednie komputery i oprogramowanie. Agencja musi również posiadać dostęp do szerokopasmowego Internetu, aby weryfikować wygląd i funkcjonowanie tworzonych prze nią samą stron WWW. Agencja musi również przechowywać dane zamieszone na tworzonych przez siebie usługach. W tym celu agencja może skorzystać z opcji wynajmowania serwerów u innych operatorów lub dysponować własną bazą serwerową. Drugie rozwiązanie w przypadku małych agencji łączy się z bardzo wysokimi kosztami jednak zapewnia niezależność od zewnętrznych dostawców serwerów. Nie mniej jednak nawet w przypadku skorzystania z własnych zasobów wskazane jest utworzenie kopii zapasowej na serwerach zewnętrznych dostawców. Takie rozwiązanie minimalizuje ryzyko związane z przypadkową utratą danych. Istnieje również możliwość przechowywania serwerów oraz innych urządzeń informatycznych w wirtualnym biurze.

Oferta wirtualnego biura dla agencji internetowych 

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty skierowanej do agencji zajmujących się tworzeniem stron internetowych serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z pracownikiem lub kierownikiem wirtualnego biura. Nasze siedziby znajdują się w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. Jesteśmy dostępni, aby pomagać Ci prowadzić Twój własny biznes. Zapraszamy.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas