Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla sprzedawcy żywności ekologicznej

Moda na zakupy żywności ekologicznej

 W dzisiejszych czasach ludzie coraz bardziej dbają o stan swojego zdrowia. Bezpośrednio na stan zdrowia wpływa spożywany pokarm. Aktualnie w sklepach można kupić przede wszystkim żywność przetworzoną, która nie wpływa korzystnie na układ pokarmowy. Żywność taka bardzo często zawiera stosunkowo szkodliwe substancje, gdyż nie jest wytwarzana w sposób naturalny. Żywność jest wytarzana w sposób sztuczny z uwagi na mechanizację produkcji oraz względu ekonomiczne. Produkty wytwarzane na masową skalę nie zawsze cechują się wysoką jakością. Oczywiście dzięki temu żywność jest stosunkowo niedroga. Zazwyczaj ze wzrostem ceny żywności łączy się wzrost jej jakości. Droższa żywność jest co do zasady wytwarzana z produktów o wyższej jakości. W takim przypadku towary są poddane bardzo ścisłej kontroli i wysokim rygorom jakościowym.

Gdzie kupić żywność ekologiczną? 

  Żywność ekologiczna jest zazwyczaj sprzedawana w specjalnych sklepach. Sklepy takie coraz częściej prowadzą sprzedaż w Internecie. Nie każdy produkt żywnościowy może być sprzedawany na odległość z uwagi na fakt, że żywność bardzo szybko się psuje zwłaszcza ta wytwarzana bez udziału konserwantów. Konserwanty wpływają na zwiększenie okresu przydatności żywności do spożycia. Oczywiście w niektórych przypadkach używanie konserwantów jest koniecznie, ale w miarę możliwości powinno się ograniczać udział sztucznych produktów w żywności. Okres przydatności do spożycia żywności ekologicznej jest natomiast bardzo krótki, dlatego właśnie w przypadku nie sprzedania asortymentu oferowane przez sklep ekologiczny konieczna jest jego utylizacja.

Gdzie kupić żywność ekologiczną? 

  Sklepy z żywnością ekologiczną są bardzo popularne na zachodzie Europy. Wynika to z faktu, że społeczeństwa tam zamieszkujące są znacznie zamożniejsze, niż w państwach mniej rozwiniętych krajów dlatego mogą sobie pozwolić na wyższą jakościowo, ale droższą żywność. Taki sklep jest zwykle zaopatrywany w wybranych gospodarstwach ekologicznych. Gospodarstwa takie muszą posiadać odpowiednie atesty oraz certyfikaty. Sprzedawanie żywności jako ekologicznej, gdy nie są spełnione te kryteria jest wprowadzeniem Klientów w błąd, a tym samym jest czynem nieuczciwej konkurencji. W obrocie gospodarczym jednak bardzo często dochodzi do takich sytuacji, a wynika to z faktu, że sprzedaż żywności ekologicznej jest bardzo dochodowym interesem. Założenie takiej formy wiąże się jednak z dużymi wydatkami, w szczególności związanymi z obowiązkiem spełnienia wyśrubowanych norm jakościowych.

Kontakt z Nami

  Wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli jesteś zainteresowany ograniczeniem wydatków firmy na wynajem fizycznego biura zapraszamy do kontaktu.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas