Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla serwisu komputerów

Komputer jako narzędzie pracy

    Komputer jest nieodłącznym narzędziem każdej pracy o charakterze biurowym. Z komputera korzystają praktycznie wszyscy. W przypadku, gdy komputer uległ awarii to wówczas można go naprawić samemu lub wezwać do pomocy serwisanta. Samemu można dokonać takich napraw jak przeinstalowanie systemu operacyjnego, czy też wymiana samodzielnych zespołów komputerów takich jak napęd dvd, czy dysk twardy. W przypadku natomiast gdy awarii uległa płyta główna konieczne jest skorzystanie z pomocy fachowca. Wykonywanie zawodu informatyka wymaga ukończenia studiów wyższych o odpowiednim profilu kształcenia. Studia takie prowadzone są co do zasady na każdej uczelni technicznej, w tym Politechnice Rzeszowskiej.

Gdzie wykonuje pracę informatyk? 

  Serwisant może wykonywać swoją pracę w domu lub w biurze. Najczęściej jednak wybierane jest ze względów organizacyjnych to pierwsze rozwiązanie. Nie zawsze Klient ma możliwość dostarczenia komputera do domu serwisanta zwłaszcza jeżeli ten mieszka stosunkowo daleko. Rozwiązaniem tego problemu jest skorzystania z osoby zajmującej się naprawą komputerów z usług wirtualnego biura. W takim przypadku Klient może zostawić zepsuty sprzęt komputerowy w wirtualnym biurze. Urządzenia te będą czekały na serwisanta, który w odpowiednim czasie przewiezie je do swojego domu w celu przeprowadzenia procesu naprawy. Dodatkowo w wirtualnym biurze osoba zajmująca się naprawą komputerów może odbywać spotkania z Klientami, w celu omówienia szczegółów współpracy. W wirtualnym biurze istnieje oczywiście dostęp do Internetu przewodowego i przewodowego co może być potrzebne przy czynnościach wykonywanych przez informatyka.

  Osoba naprawiająca komputery zwykle zajmuje się także usuwaniem wad wykrytych w urządzeniach peryferyjnych takich jak routery czy drukarki. Urządzenia takie są w dzisiejszych czasach coraz bardziej zaawansowane co upodabnia je do komputerów. Dla przykładu urządzenia wielofunkcyjne oferują już możliwość drukowania z pamięci przenośnej usb lub skanowania dokumentów z zapisem na takiej pamięci. W takim przypadku nie ma potrzeby uruchamiania komputera w celu wykonania koniecznych zadań poligraficznych. W niektórych punkach ksero można spotkać się z samoobsługowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi, które dokonują wydruków lub skanują dokumenty po uiszczeniu opłaty w formie gotówkowej lub bezgotówkowej.

Nasza pomoc

  Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Nasza oferta skierowana jest także do podmiotów zajmujących się profesjonalną naprawą komputerów oraz urządzeń peryferyjnych.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas