Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wynajem tradycyjnego biura

Kiedy warto wynająć biuro na wyłączność? 

 W niektórych przypadkach nie jest możliwe skorzystanie z usług wirtualnego biura ze względu na obiektywne okoliczności związane z rodzajem prowadzonej działalności gospodarczej oraz zakresem zadań przedsiębiorcy. W takim przypadku koniecznym jest wynajęcie powierzchni biurowej. W takiej sytuacji trzeba liczyć się ze znacznie wyższymi kosztami, niż w przypadku skorzystania z oferty wirtualnego biura. Wynika to z faktu, iż takie biuro będzie przeznaczone jest na nasz wyłączny użytek, a inni przedsiębiorcy nie będą mogli z niego korzystać. Cena wynajmu lokalu używkowego jest uzależniona od jego lokalizacji. Chodzi tutaj zarówno o miasto, ale również o lokalizację w danym mieście. Na cenę wpływa również to, czy przy lokalu znajdują się miejsca parkingowe, za które nie trzeba dodatkowo płacić. Jest to ważne, zwłaszcza w dużych miastach gdzie powstają ogromne problemy z parkowaniem. Na cenę co oczywiste wpływa również wykończenie lokalu oraz wyposażenie. Najczęściej wynajmujący udostępnia podstawowe wyposażenie w ramach czynszu. Jest to korzystne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku mebli, gdyż przywożenie mebli przez najemcę wiąże się z dodatkowymi kosztami. Koszty poniesione przez wynajmującego na wyposażenie lokalu użytkowego w bardzo krótkim czasie zwracają się dlatego warto je ponieść, aby uatrakcyjnić lokal.

Koszty wynajmu biura

  Oprócz tak zwanego odstępnego najemca musi się liczyć z obowiązkiem zapłaty dodatkowych opłat. Podobnie jak przy wynajmie lokalów mieszkalnych pobierane są opłaty za ogrzewanie biura. Najtańszym system ogrzewania jest ten oparty na paliwie węglowym oraz drzewnym. Takie rozwianie nie cechuje się nowoczesnością oraz wydajnością jednak ze względu na stosunkowo niskie ceny drewna oraz węgla generuje stosunkowo niskie wydatki. Ogrzewanie gazowe pozwala na bardziej precyzyjną regulację temperatury, jednak w takim przypadku należy liczyć się z wyższymi rachunkami. Wysokość rachunków jest również uzależniona od technologii wykonania pieca do ogrzewania oraz szczelności budynku. Na szczelność budynku składa się poziom termoizolacyjności okien (okna plastikowe w mniejszym stopniu przepuszczają ciepło niż okna drewniane) oraz grubość ocieplenia budynku. Czasami opłaty za ogrzewanie są wliczane bezpośrednio w czynsz. Ważne jest również to, aby w każdym lokalu znajdował się licznik co umożliwia uczciwe ponoszenie opłat. Dodatkowo do czynszu z tytułu najmu dochodzą inne opłaty takie jak opłaty za prąd, czy Internet. Opłaty te nie są wysokie jeżeli zużycie mediów nie jest znaczne.

Nasza oferta

  Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Zajmujemy się przede wszystkim wynajmem wirtualnych biur, jednak oferujemy także usługi w zakresie wynajmu tradycyjnych nieruchomości.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas