Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla promocji

Jak zorganizować promocję towarów lub usług, jak promocje działają na Klientów?

W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy bardzo często oferują różnego rodzaju promocje. Promocje te polegają, w szczególności na obniżeniu ceny oferowanych towarów. W takim przypadku bardzo często podmioty gospodarcze sprzedają towary po znacznie niższej cenie. Jest to jednak opłacalne, gdyż zapewnia to promocję przedsiębiorcy na rynku. Dodatkowo w niektórych sytuacjach promocję mają na celu upłynnienie towarów, które nie zostały sprzedane. Bardzo często dochodzi również do sytuacji, że przedsiębiorcy celowo umieszczają na produktach informację o promocji pomimo faktu, że produkt jest oferowany po standardowej cenie. Takie działanie jest nastawione na osiągnięcie efektu psychologicznego. Ludzie kojarzą bowiem promocję z szansą na okazjonalny zakup. Niestety jednak nie zawsze tak jest. Niekiedy możliwość skorzystania z promocji jest uzależnione od tego, czy Klient zakupi inny towar. Nie mniej jednak istnieje możliwość natrafiania na bardzo korzystną ofertę i zaoszczędzenie pieniędzy. W dzisiejszych czasach jednak promocję tracą na znaczeniu wobec faktu, że ogromna sprzedaż prowadzona jest w Internecie. W przypadku skorzystania z Internetu można wybrać najkorzystniejszą ofertą z Polski, a nawet całego świata. W związku z tym faktem konkurencja zwłaszcza cenowa jest ogromna. W Internecie można znaleźć wiele promocji oraz wyprzedaży.

Oferta dla stałych Klientów 

Bardzo często przedsiębiorcy oferują korzystniejsze warunku zakupu dla stałych Klientów. Jest to również rodzaj promocji. W takim przypadku najczęściej wydawana jest karta stałego Klienta. Również nasza forma oferuje dla stałych Klientów korzystne rabaty na usługi dodatkowe. Oferta wirtualnego biura jest kompleksowa dlatego korzystanie ze zniżek jest bardzo korzystne. Jeżeli chcesz poznać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nasza firmę zniżek zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami od reklamy tradycyjnej, internetowej oraz budowania wizerunku i pozycjonowania stron WWW.

Promocja w wirtualnym biurze

W wirtualnym biurze mogą być wykonywane wszelkie czynności związane z wykonywaniem działalności promocyjnej. Nasza firma może zorganizować akcję promocyjną dla Twojej firmy. Dotyczy to zarówno nowych przedsiębiorców, jak i tych organizujących promocję. W tym zakresie w wirtualnym biurze możemy dystrybuować materiały reklamowe takie jak ulotki lub plakaty, ale także prowadzić kampanie w Internecie. Nasze biura znajdują się w bardzo korzystnych lokalizacjach na terenie województwa Podkarpackiego. Istnieje możliwość umówienia spotkania w samym centrum Przeworska, Jarosławiu, a także Rzeszowa. Zapraszamy do kontaktu z biurem w Rzeszowie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas