Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla producenta namiotów

Wakacje pod namiotem

W dzisiejszych czasach coraz więcej Polaków wyjeżdża na wakacje. Niektórzy spędzają ten czas w Polsce, inni wyjeżdżają na wycieczki zagraniczne. To drugie rozwiązanie jest znacznie droższe, jednak nie zawsze. Wynika to z faktu, że w miejscowościach turystycznych w Polsce są znacznie wyższe ceny podstawowych produktów. Można również spędzić wakacje w bardzo ekonomiczny sposób. Rozwiązanie takie jest bardzo korzystne i pozwala mile spełnić czas. Namioty są wykonane z różnego rodzaju materiałów. W namiotach można spędzić dzień w letnie, jesienne oraz wiosenne dni. Nie ma możliwości aby nocować w namiocie zimą, gdyż grozi to zamarznięciem. Ściany namiotu są wykonane z tkaniny dlatego nie jest to materiał który chroni przed zimnem. Oczywiście istnieje możliwość dogrzewania namiotu grzejnikiem elektrycznym jednak jest to rozwiązanie bardzo trudne do realizacji. W takim przypadku bowiem konieczne jest posiadanie podłączenia do prądu. Na polach namiotowych zwykle nie są zainstalowane urządzenia tego rodzaju infrastruktury.

Gdzie kupić dobry namiot?

Namiot można kupić w tradycyjnym sklepie, albo przez Internet. W Internecie jest znacznie większy wybór niż w sklepach tradycyjnych. Wynika to z faktu, że na portalach aukcyjnych można znaleźć oferty z całej Polski. Nie mniej jednak w takim przypadku nie można sprawdzić funkcjonalności namiotu, w związku z tym, że nie widzimy oferowanego towaru na żywo. Zaletą zakupów przez Internet jest jednak to, że można zwrócić zakupiony przedmiot bez konsekwencji finansowych. Oczywiście koszty wysyłki nie zostaną kupującemu zwrócone, tylko cena produktu.

Jak spędzać czas w namiocie?

W namiocie można robić różne rzeczy, w różnoraki sposób spędzać czas. Najczęściej w namiocie śpią pary, gdyż to jest optymalne rozwiązanie. W takich sytuacjach może być w namiocie cieplej, z uwagi na fakt iż temperatura ludzkiego ciała wynosi 36 stopni. W takiej sytuacji nawet zimne, jesienne wieczory może być ciepło. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić pieniążki, które przeznaczyć na zakup akcesoriów do namiotu. Do asesorii namiotowych należy, w szczególności materace, stelaże, oraz śpiwory. Materiały te nie są drogie jednak bardzo potrzebne w namiocie.

Oferta wirtualnego biura dla sprzedawców namiotów

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wirtualnego biura w Rzeszowie, Przeworsk albo Jarosławiu możesz umówić rozmowę z dyrektorem wirtualnego biura. Doradzamy również przedsiębiorcom oraz osobom indywidualnym w zakupie wysokiej jakości namiotów. Nasi konsultanci są dostępni do Twojej dyspozycji zawsze w godzinach pracy, a w wyjątkowych sytuacjach również popołudniu.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas