Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla producenta herbaty

Rynek produkcji i dystrybucji herbaty 

W Polsce herbata jest jednym z najbardziej popularnych napojów. Wynika to z faktu, że napój ten ma długą tradycję. Herbata jest znacznie zdrowsza niż kawa, ale również zawiera kofeinę. Na rynku oferowanych jest wiele różnego rodzaju herbat. Najbardziej popularna jest tak zwana herbata czarna. Herbata ma ciemny kolor i intensywny smak. Ostatnio jednak bardzo popularne są herbaty o określonych smakach. Herbaty owocowe są zwykle bardzo słodkie, dlatego nie wpływają dobrze na każdy układ pokarmowy. Oczywiście najzdrowszym napojem jest woda, jednak ze względu na obojętny smak zazwyczaj ludzie wybierają zimne lub gorące napoje. Bardzo zdrowa jest herbata zielona. Niestety jednak nie każdy za nią przepada z uwagi na dość specyficzny smak. Na żołądek bardzo korzystna jest herbata miętowa. Ma ona nieprzyjemny, gorzkawy smak jednak daje sporą ulgę w dolegliwościach układu pokarmowego.

Jak przygotować herbatę? 

Jeżeli chodzi o formę przygotowania herbaty wyróżniamy herbaty sypkie oraz ekspresowe. Herbaty sypkie zazwyczaj są o wiele bardziej smaczne, z uwagi iż nie czuć posmaku torebki jak w przypadku herbat ekspresowych. Herbaty ekspresowe są jednak znacznie bardzie wygodne do zaparzenia z uwagi na fakt, że nie jest konieczne ich odcedzanie. W dzisiejszych czasach to herbaty ekspresowe są bardziej popularne. Ludziom zależy na wygodzie, a sporządzanie herbat sypkich wiąże się z dużym nakładem pracy oraz stratą czasu. Również w kawiarniach, herbaciarniach oraz restauracjach w dzisiejszych czasach również podawane są herbaty ekspresowe. Najczęściej jest tak, że Klient otrzymuje torebkę z herbatą oraz wrzątek i samodzielnie musi przygotować sobie herbatę. Jest to bardzo dziwne rozwiązanie i nie świadczy dobrze o lokalu.

Produkcja herbaty

Herbata nie jest produkowana w Polsce dlatego zachodzi konieczność sprowadzania tego surowca z zagranicy, przede wszystkim z Ameryki Południowej. W kraju pochodzenia herbata jest bardzo tania, jednak jej cena wzrasta w związku z ponoszonymi kosztami przywozu. Bardzo dużo na sprzedaży herbaty zarabiają pośrednicy. Ceny herbaty są również uzależnione od jej marki. Ludzie kojarzą znaną markę herbaty z bardzo wysoką jakością, co nie zawsze dopowiada stanowi faktycznemu.

Pomoc wirtualnego biura dla przedsiębiorców działających na rynku herbacianym 

Jeżeli jesteś pośrednikiem handlowych zajmującym się sprzedażą herbaty serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach wirtualnego biura w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Praca przedstawiciela handlowego ze względu na swój charakter powoduje, że nie ma konieczności, aby wynajmował drogie fizyczne biuro. Wirtualne biuro może stanowić siedzibę, a działalność i tak w przypadku tego rodzaju profesji wykonywana jest w terenie (sklepach i centrach handlowych, hurtowniach).

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas