Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla piekarza

Chleb jako podstawowy składnik diety człowieka

Chleb to podstawowy pokarm człowieka jeszcze od starożytności. Wcześniej człowiek żywił się przede wszystkim mięsem. Piekarz to zawód, który nie wymaga wykazania odpowiednich kwalifikacji, a jedynie umiejętności zawodowych. Najczęściej piekarze kończą zasadnicze szkoły zawodowe o określonym profilu. W szkołach takich uczniowie zazwyczaj mają praktyki w piekarniach, gdzie poznają tajniki wypieku chleba. Dawniej ludzie, zwłaszcza na wsi samodzielnie wypiekali chleb w specjalnych piecach. Dzisiaj jest to zjawisko bardzo rzadko spotykane, gdyż chleb można kupić w sklepie.

Zalety zawodu piekarza

Zawód piekarza jest bardzo trudny i uciążliwy. Uciążliwy dlatego, że najczęściej piekarze pracują w nocy, tak aby na rano był już gotowy świeży chleb. Praca zmianowa jest bardzo ciężka i niewygodna, gdyż nie można odpowiednio zorganizować czasu wolnego. Dużo piekarzy z Polski wyjechało za granicę, gdyż tam mogą liczyć na znacznie wyższe zarobki w porównaniu do warunków polskich. W Polsce chleb jest wytwarzany głównie w małych piekarniach, a nie dużych międzynarodowych zakładach, gdzie jakość pieczywa może budzić wątpliwości. Lokalne piekarnie zwykle oferują bardzo wysokiej jakości chleb oraz inne pieczywo. W takich piekarniach nie stosuje się konserwantów, które wydłużają przydatność pieczywa do spożycia, lecz są szkodliwe dla zdrowia i w sposób niekorzystny wpływają na smak chleba. Możemy wyróżnić chleb drożdżowy, oraz chleb na naturalnym zakwasie. Kiedy, bardzo dawno temu do wypieku chleba nie był używany zakwas. W związku z tym chleby wypieczone w taki sposób nie były pulchne, tylko płaskie. Oczywiście zakwas nie zwiększa wartości kalorycznej, ale tylko objętościową pieczywa. Nie mniej chleb bez drożdży i wypieczony bez dodania zakwasu nie jest smaczny. Zakwas wytwarza się w dzisiejszych czasach najczęściej w sposób sztuczny. Naturalny zakwas pozyskuje się z ciasta chlebowego które pod wpływem ciepła fermentuje. Taki zakwas gwarantuje najwyższą jakość chleba. Zakwas taki może być przechowywany przez długi czas. Piekarz może pracować w piekarni stanowiącej własność innej osoby lub prowadzić własną firmę w formie piekarni. Oczywiście sama piekarnia nie może się mieścić w wirtualnym biurze, jednak biuro właściciela piekarni jak najbardziej. W takim biurze będą wykonywane czynności formalne, biurowe, administracyjne, niezwiązane z merytoryczną działalnością firmy.

Pomoc wirtualnego biura

Nasze wirtualne biuro ma swoje siedziby w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Pomagamy podmiotom gospodarczym działającym między innymi w branży spożywczej. Jeżeli chcesz poznać ofertę wirtualnego biura oraz oferowanych przez naszą firmę usług dodatkowych wystarczy zadzwonić lub napisać.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas