Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla producenta bram

Bramy jako element zewnętrznego wyposażenia domu

W dzisiejszych czasach domy są bardzo eleganckie. Wynika to z faktu, że Polacy dysponują coraz większa ilością środków finansowych. Można powiedzieć, że brama jest wizytówką pięknego domu oraz ogrodu. Bramy takie wykonane są najczęściej ze stali co zapewnia ich niezawodność oraz odporność na rdzę oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Brama powinna być na tyle szeroka, aby bez problemu mógł wjechać na posesję samochód dostawczy. Nie jest wystarczającym, aby szerokość bramy odpowiadała wyłącznie gabarytom samochodu osobowego, gdyż może zajść potrzeba, w szczególności aby na posesje wjechała karetka. Szerokość bramy wynika też z prawa budowlanego. Równie ważnym jak brama jest odpowiednie ogrodzenie. Przy wejściu do posesji najczęściej nie stosuje się zwyłych siatek grodzeniowych, ale inwestuje w elegancki mur. Mur taki może być wykonany z cegieł i pokryty zdobnymi płytkami. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne pod względem estetycznym. Warto również zadbać o to, aby brama w sposób odpowiedni zabezpieczała posesję przed wtargnięciem na nią osób, które są do tego nieupoważnione. Taka funkcje pełnią,  w szczególności alarmy.

Domofon na zewnętrznej bramie posesji 

Na bramie zainstalowany jest zwykle domofon. Dzięki temu mieszkańcy nie muszą wychodzić z domu w celu otworzenia takiej bramy. Domofony mogą przekazywać wyłącznie materiał audio, ale także obraz. W dzisiejszych czasach kamery nie są drogie, dlatego warto zainstalować  takie urządzenie w domofonie. Wówczas zawsze mamy pewność kto chce wejść do naszego domu. Brama powinna również być wykonana w sposób uniemożliwiający wtargnięcie zwierząt. Dlatego właśnie brama powinna znajdować się przy samym podłożu. Bardzo często się zdarza, że małe zwierzęta dostają się dołem bramy do posesji.  

Rynek produkcji bram

Producenci bram zwykle wykonują je na zamówienia, gdyż każda posesja i wymagania każdego Klienta są nieco inne. Z uwagi na ten fakt ceny bram zewnętrznych kształtują się na stosunkowo wysokim poziomie. Jest to jednak inwestycja na lata dlatego nie warto w tym przypadku oszczędzać. Produkcja bram na zamówienie w sposób oczywisty wyczerpuje znamiona definicji działalności gospodarczej. Producent czy inaczej wykonawca bram powinien zarejestrować swoją działalność i odprowadzać stosowne podatki na rachunek Urzędu Skarbowego. Istnieje jednak możliwość zredukowania kosztów poprzez skorzystanie z usług wirtualnego biura.

Kontakt z wirtualnym biurem w Rzeszowie

Jeżeli chcesz uzyskać informację na temat podmiotów zajmujących się produkcją bram zewnętrznych zapraszamy do kontaktu. Nasze biura w Przeworsku, Jarosławiu, a także w Rzeszowie współpracują z tego rodzaju przedsiębiorcami. Firmy, z którymi współpracujemy prowadzą działalność gospodarczą przede wszystkim na Podkarpaciu

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas