Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla producenta baterii słonecznych

Zapotrzebowanie na energię

W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju energię wzrasta. Chodzi tutaj głównie o energię elektryczną, ale także o paliwa kopalne. Wynika to przede wszystkim z ciągłego rozwoju nowych technologii i ich upowszechniania. Nowe urządzenia spalają coraz więcej energii. Urządzenia te są zaprogramowane w sposób, który umożliwia oszczędność znaczniej ilości energii elektrycznej w postaci ograniczenia jej strat. Bardzo duże zaawansowanie technologiczne generuje jednak pomimo tego zapotrzebowanie na ogromną ilość energii. W polskich warunkach energia elektryczna jest wytwarzana głównie w elektrowniach węglowych. Wytwarzanie takiej energii w tym przypadku polega na spalaniu w bardzo wysokiej temperaturze węgla co daje dużą ilość ciepła zamienianego  później na energię elektryczną. Elektrownie takie posiadają pewne zalety trzeba jednak zaznaczyć, że mają one również swoje wady. Wadą takich elektrowni jest bardzo mała wydajność w porównaniu z elektrowniami opartymi na wytwarzaniu energii elektrycznej z energii jądrowej. Zaletą takich elektrowni jest natomiast zmniejszone  ryzyko skażenia naturalnego w przypadku awarii tak jak to ma miejsce w sytuacji dojścia do wybuchu w elektrowni atomowej.

Odnawialne źródła energii

Z pewnością najkorzystniejszym rozwiązaniem jest korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Jest tak dlatego że złoża naturalne takie jak węgiel, czy gaz co oczywiste ulegają wyczerpaniu. Na obecnym etapie produkcja energii elektrycznej z paliw kopalnych jest jednak wciąż opłacalna, dlatego cieszy się takim powodzeniem. Dodatkowo przy produkcji energii elektrycznej z kopalin wytwarzanie energii zapewnia pracę wielu pracownikom. Inaczej jest w przypadku odnawialnych źródeł energii przy których obsłudze pracuje niewiele ludzi.

Panele słoneczne

Ostatnimi czasy bardzo popularnym stało się montowanie baterii słonecznych na dachach budynków. Jest to inwestycja stosunkowo droga, jednak w dłuższej perspektywie opłacalna z punktu widzenia ekonomicznego. Dodatkowo osoba, która zamierza zamontować baterie solarne może starać się o różnego rodzaju dofinansowania ze środków pozostających w dyspozycji funduszów Unii Europejskiej. Wspólnota europejska wspiera takiego rodzaju inicjatywy gdyż są one bardzo korzystne dla środowiska naturalnego.

Oferta wirtualnego biura dla podmiotów z branży energetycznej

Więcej informacji na temat naszego wirtualnego biura w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku możesz znaleźć na naszej stronie WWW. Nasza firma współpracuje również z podmiotami gospodarczymi oferującymi kompleksowe usługi w zakresie montażu baterii solarnych dla firm oraz osób indywidualnych, a także załatwieniem dotacji na realizację takich inwestycji.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas