Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla solarium

Skutki zdrowotne nadmiernego opalania

W dzisiejszych czasach zdrowy i piękny wygląd jest bardzo ceniony. Na piękny wygląd co nie budzi wątpliwości składa się także opalenizna. Opalenizna może być wynikiem przebywania przez długi czas na słońcu. Opalenizna taka jest co do zasady zdrowa jednak również nie należy z nią również przesadzać. Przebywanie na słońcu przez długi czas może powodować różne często bardzo poważne choroby skóry. W okresie zimowym nie ma wystarczającego dostępu do promieni słonecznych. W związku z tą okolicznością na popularności zyskują solaria. Firmy takie zajmują się udostępnianiem specjalnych lamp, które emitują promienie podobne do tych, które emituje słońce.

Gdzie popularne są solaria?

W krajach europy północnej solaria są bardzo popularne. Firmy takie nie zyskują natomiast popularności w krajach europy południowej. Wynika to z faktu, że w krajach tych występuje zdecydowany nadmiar nasłonecznienia. W krajach tych mieszkańcy starają się raczej unikać promieni słońca niż dobrowolne wystawiać się na ich działanie. W krajach tych ludzie cechują się wysoką urodą co związane jest miedzy innymi z ciemną karnacją i silną opalenizną. W kulturze właśnie typ śródziemnomorski jest uważany za ideał urody. Dlatego właśnie mieszkańcy północy w celu upodobnienia się do tego ideału korzystają z usług solariów. Solaria nie funkcjonują natomiast w ogóle na terenie Afryki, gdyż rasa czarna posiada już z natury ciemny kolor skóry. W związku z tym faktem korzystanie z solariów nie dawałoby żadnych efektów.

Usługowe prowadzenie solarium

Założenie firmy prowadzącej solarium wiąże się ze stosunkowo dużymi wydatkami. Na wydatki te składa się wynajem lub zakup odpowiedniego lokalu oraz sprzętu koniecznego do prowadzenia działalności gospodarczej tego rodzaju. Ponadto w solarium muszą być zatrudnieni pracownicy, którzy będą sprawować kontrolę nad działającymi w ich zakładzie pracy urządzeniami. Nadmierne opalenie może powodować dla człowieka wyjątkowo ciężkie skutki dlatego korzystanie z lamp do opalania powinno się odbywać tylko i wyłącznie pod nadzorem doświadczonych i posiadających odpowiednie kwalifikację i wiedzę pracowników solarium.

Oferta wirtualnego biura w Rzeszowie dla solarium

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat zasada prowadzenia działalności gospodarczej na terenie naszego kraju oraz obowiązków spoczywających z tego tytułu na polskich przedsiębiorcach serdecznie zapraszamy do wizyty w wirtualnym biurze w Jarosławiu, Przeworsku lub Rzeszowie.

Dodatkowe usługi

Udzielamy również informacji na temat ekonomicznych aspektów prowadzenia firmy. Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi co zapewnia pełną kompleksowość oferty wirtualnego biura na terenie województwa podkarpackiego.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas