Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla podładowania telefonu

Wydajność baterii do telefonów

W dzisiejszych czasach telefony komórkowe cechuje bardzo szybkie wyczerpywanie baterii.  W związku z tym faktem bardzo często dochodzi do sytuacji, w których telefon ulega rozładowania na mieście. Jeżeli poruszamy się samochodem istnieje możliwość skorzystania w celu podładowania telefony z ładowarki samochodowej. Nie zawsze jednak dysponujemy taką ładowarką. W takiej sytuacji istnieje możliwość skorzystania z usług wirtualnego biura w Rzeszowie. W takim biurze znajdują się gniazda, gdzie można załadować telefon. Nie jest również problemem brak ładowarki, gdyż w wirtualnym biurze znajdują się wszelkie dostępne na rynku modele ładowarek.

Ładowanie telefonu komórkowego w podróży

Istnieje także możliwość skorzystania z gniazdka w pociągu. Czasami gniazdka takie znajdują się w autokarach lub autobusach. Nie jest to jednak sytuacja częsta, bowiem wiąże się do dla przewoźników z dodatkowymi wydatkami związanymi z większym poborem energii. Na dłuższych trasach konieczne jest zaopatrzenie autokarów w gniazdka, gdyż pasażerowie muszą mieć zapewniony swobodny dostęp do telefonów oraz innych urządzeń zasilanych energię elektryczną. Zasadą jest również to że, za  pobór energii z takiego gniazdka nie są pobierane dodatkowe opłaty. Jest to zrozumiałe bowiem pobór takich opłat byłby utrudniony ze względu na niemożliwość określenia ilości pobranego prądu, a tym samym naliczenia wysokości opłaty.

Wsparcie wirtualnego biuro w Rzeszowie

W wirtualnym biurze w Rzeszowie istnieje także możliwość podłączenia komputera lub laptopa do gniazdka w celu naładowania lub skorzystania z wyżej wymienionych urządzeń na miejscu. W wirtualnym biurze w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku znajdują się także biurka co-workingowe, które mogą stanowić stanowisko pracy dla przedsiębiorcy za niewielkie pieniądze. Laptopy również w dzisiejszych czasach cechują się tym, że ich baterie bardzo szybko się wyczerpują. Dotyczy to zwłaszcza laptopów posiadającym monitor, a bardzo dużej przekątnej ekranu. Należy zaznaczyć, że to właśnie ekrany urządzeń informatycznym czerpią najwięcej energii elektrycznej. W wirtualnym biurze w Rzeszowie w przypadku gdy chodzi o klientów wirtualnego biura to za ładowanie urządzeń nie są pobierane dodatkowe opłaty.

Usługi dodatkowe wirtualnego biura, w zakresie ładownia telefonu

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji lub podładować telefon albo inne urządzenie zapraszamy do naszego biura. Możesz skorzystać z tych usług w godzinach naszej pracy. Nasze biura zlokalizowane są między innymi w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Podkarpacia oraz innych województw. Jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami zagranicznymi.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas