Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla organizacja politycznej

Jak funkcjonują organizacje polityczne? 

W dzisiejszych czasach na scenie politycznej funkcjonuje wiele różnego rodzaju partii politycznych oraz organizacji, których celem jest wpływanie na życie polityczne naszego kraju. Każda partia polityczna oraz organizacja o takim charakterze ma swoich członków. Oprócz członków organizacje te bardzo często korzystają również ze wsparcia sympatyków, którzy co prawda nie są pełnoprawnymi członkami partii, ale uczestniczą w wszelkiego rodzaju zebraniach partyjnych. Organizacje polityczne stanowią najważniejszy element demokracji. Należy jednak znaczyć, że organizacje takie nie powinny dążyć do obalenia legalnie wybranej władzy lub uniemożliwienia im jej sprawowanie. Organizacje polityczne powinny wpływać na sytuację polityczną państw tylko i wyłącznie metodami demokratycznymi korzystając z przewidzianych prawem procedur. Takie rozwiązanie zapewnia stabilność władzy państwowej. W przypadku gdy dana organizacja partyjna działa niezgodnie prawem odpowiednie służby powinny podjąć kroki zaradcze. W poprzednim systemie przed 89 rokiem nie było demokracji dlatego właśnie ludziom żyło się znacznie gorzej, standard życia były niski bowiem w sklepach brakowało podstawowych produktów żywnościowymi.

Funkcje wirtualnego biura dla partii politycznej 

W wirtualnym biurze mogą się odbywać spotkania członków oraz sympatyków partii politycznych. Jest to doskonałe miejsce na takie wydarzenia bowiem znajduje się w samym centrum miasta. W ramach obsługi administracyjnej w wirtualnym biurze mogą być organizowane takie spotkania. W tym zakresie pracownik wirtualnego biura może powiadomić osoby zainteresowane indywidualnie kontaktując się nimi mailowo lub telefonicznie. Istnieje także możliwość przygotowania stosowanych materiałów o charakterze promocyjnym takich jak ulotki, plakaty, a nawet banery. Wszystkie formalności z tym związane załatwi pracownik wirtualnego biura, a przewodniczący danej jednostki organizacyjnej partii będzie mógł skupić się na działalności politycznej zlecając wykonanie innych czynności o charakterze politycznym innemu podmiotowi gospodarczemu.

Oferta wirtualnego biuro dla polityków

Nasza oferta jest bardzo bogata. Jednocześnie zapewniamy, że w trakcie spotkań politycznych pełną poufność. Nasza firma jest neutralna światopoglądowo, a także politycznie dlatego jesteśmy otwarci na współpracą z różnymi środowiskami politycznymi pod warunkiem, że funkcjonują one w ramach obowiązujących przepisów. Zapraszamy do naszych biur w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą dla partii politycznych. Na stronie wirtualnego biura, której się znajdujesz znajdziesz także inne artykuły o tematyce politycznej.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas