Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro na egzamin

Jak ważne są egzaminy w życiu człowieka? 

Każdy człowiek co do zasady zdaje w życiu jakiś egzamin. Niektóre egzaminy, takie jak matura przeprowadzają instytucje państwowe, inne zaś instytucje niezależnie o charakterze samorządowym takie jak uczelnie wyższe. Egzaminy przeprowadzane są zwykle w dużych salach z dostępem do wielu stanowisk egzaminacyjnych. Nie zawsze jednak zachodzi taka potrzeba, gdyż do niektórych egzaminów podchodzi tylko garstka egzaminowanych. W celu przeprowadzenia egzaminu można także skorzystać z usług wirtualnego biura w Rzeszowie w ramach usługi co-workingowej. Oczywiście w wirtualnym biurze nie odbywają się egzaminy państwowe, ale egzaminu mające charakter prywatny takie jak egzaminy przeprowadzane w toku rekrutacji nowych pracowników do firmy.

Jak przygotować się do egzaminu? 

Do egzaminu należy dobrze się przygotować, najlepiej znacznie wcześniej. Jest tak z uwagi na okoliczność, iż materiał musi być w sposób należyty utrwalony na co potrzeba czasu. Natomiast dzień przed egzaminem należy odpocząć oraz się zrelaksować. Takie działanie pozwoli na opanowanie stresu, który zawsze jest udziałem egzaminowanych w trakcie egzaminu. Możemy wyróżnić kilka form egzaminów. Podstawowym podziałem form egzaminu jest ten który wyróżnią egzaminy pisemne oraz ustne. W przypadku egzaminów ustnych egzaminowany ma znacznie mniej czasu na udzielenie odpowiedzi. W takim przypadku egzaminowany nie ma możliwość przemyślenia odpowiedzi dlatego łatwo o błąd. Z drugiej jednak strony w toku egzaminu ustnego egzaminator może naprowadzić osobę zdającą na właściwy trop oraz przymknąć oko na braki egzaminowanego w zakresie posiadanej wiedzy. Jeżeli chodzi natomiast o egzaminy pisemne możemy wyróżnić egzaminy w formie opisowej, zadaniowej oraz zamkniętej. Forma opisowa sprawdza się do tego, że egzaminowany musi opisać pewne zagadnienie, natomiast forma zadaniowa polega na obowiązku rozwiązania przez egzaminowanego określonego problemu. W przypadku formy testowej wystarczające jest zaznaczenie właściwej odpowiedzi na arkuszu egzaminacyjnym. Zasadniczo to właśnie testy i zadania lepiej sprawdzają posiadaną wiedzę praktyczną. W przypadku natomiast zadań opisowych egzaminowany bardziej niż posiadane umiejętności wykazuje umiejętność nauki pamięciowej. Ponadto w takim przypadku znacznie ułatwiona jest możliwość korzystania z niedozwolonych źródeł pomocniczych w trakcie egzaminu.

Oferta biura wirtualnego 

Warto również zaznaczyć, ze lokal w którym znajduje się wirtualne biuro jest neutralnym miejscem zarówno dla egzaminowanego jak i egzaminatora. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat jednorazowego skorzystania z usług wirtualnego biura zapraszamy do kontaktu.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas