Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla informatyka

Zapotrzebowanie na specjalistów z branży IT 

W dzisiejszych czasach rozwój nowych technologii generuje ogromne zapotrzebowanie na specjalistów z branży IT. Poszukiwani są zwłaszcza informatycy zajmujący się programowaniem. Warto jednak zaznaczyć, że na rynku brakuje informatyków z wyższym wykształceniem, natomiast technicy informatyki nie są pracownikami deficytowymi. Rozwój Internetu powoduje że potrzebuje się również coraz więcej specjalistów od tworzenia stron internetowych oraz ich pozycjonowania. Należy również podnieść, że trend ten nie jest tymczasowy, bowiem nowe technologie rozwijają się w zadziwiająco szybkim tempie.

Formy zatrudnienia informatyka 

Informatyk może pracować również dobrze na podstawie umowy zlecenie jak i umowy o dzieło. Czynności w postaci programowania mają bowiem charakter rezultatu, a zatem nie istnieje możliwość ich zakwestionowania przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Większe firmy zatrudniają informatyków na podstawie stosunku pracy. Coraz częściej jednak informatycy zatrudniani są na podstawie tzw. „samozatrudnienia”. Oznacza to, że nawet jeżeli świadczą usługi na rzecz jednego podmiotu gospodarczego zakładają własną działalność gospodarczą, co pozwala na ograniczenie składek ZUS. W tym przypadku można zarejestrować firmę pod adresem wirtualnego biura. Dodatkowo w takim biurze może być prowadzona księgowość podmiotu.

Działalność gospodarcza informatyka 

Niezależnie od tego informatyk może założyć własną firmę w pełnym tego słowa znaczeniu. Rodzaj prowadzonej działalności nie wymaga jednak w tym przypadku najmu lokalu, bowiem wszystkie usługi informatyk może wykonywać w domu, a kontakty z Klientami ograniczać do środków komunikowania na odległość takich jak Internet czy telefon. W takim przypadku można korzystać z oferty wirtualnego biura w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Dotyczy to zarówno firm informatycznych zajmujących się programowaniem, jak i tych które zajmują się serwisowaniem sprzętu internetowego czy usługami w sektorze internetowym takimi jak tworzenie stron internetowych i ich pozycjonowanie. Warto założyć tego rodzaju firmę, bowiem zapotrzebowanie na usługi informatyczne jest większe niż kiedykolwiek, a ponadto wciąż utrzymuje się tendencja wzrostowa w tej branży.

Szczegółowa oferta wirtualnego biura w Rzeszowie 

Jeżeli chcesz poznać szczegółową specyfikację naszej oferty dostosowaną do twoich potrzeb zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, bądź osobistego. Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Wirtualne biuro dla firmy informatycznej do doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas