Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla higienistki

Na czym polega zawód higienistki?

Zawód higienistki jest bardzo ważny. Osoba taka jest pielęgniarką, która zajmuje się opieką medyczną nad dziećmi w wieku szkolnym. Pielęgniarka taka powinna współpracować również ze stomatologiem. Jest to ważne z uwagi na fakt, że właśnie wówczas kształtuje się uzębienie. Prawidłowa higiena jamy istnej jest bardzo ważna. Higienistka może przeprowadzać instruktaż prawidłowego czyszczenia zębów. Zęby powinno się czyścic ruchem kulistym, gdyż to pozwala na dokładne wyczyszczenie zęby. Higienistka powinna mieć gabinet w szkole. Niestety jednak coraz częściej rezygnuje się z gabinetów dla pielęgniarek w szkole. Należy to ocenić negatywnie, gdyż ochrona zdrowia jest bardzo ważna.

Pilegniarka szkolna na miejscu 

Pielęgniarki szkolne mają swoje gabinety w większych szkołach, w mniejszych dyrekcji szkoły nie stać na takie rozwiązanie. W szkole powinien być też dostępny lekarz. Takie rozwiązanie  jest jednak bardzo kosztowne, dlatego funkcjonuje tylko w placówkach prywatnych dla bogatych uczniów. Wynika to z faktu, że lekarze są bardzo dobrze opłacani. Jest to zrozumiałe, gdyż aby zostać lekarzem trzeba ukończyć wyższe studia medyczne i zrobić bardzo długą i kosztowną specjalizacje. Istnieje także możliwość co jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem zatrudnienie w szkole asystentki medycznej. Osoba taka jest słabo wynagradzana jednak nie posiada uprawnień pielęgniarki.

Własna dzialność gopsodarcza higienistki szkolnej 

Najczęściej higienistki prowadzą własną działalność gospodarczą. W takiej sytuacji podpisują kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia kontrakt o świadczenie usług. Na podstawie takiej umowy higienistka otrzymuje wynagrodzenie za każdego ucznia, który pozostaje pod jej opieką. Jednocześnie w takim przypadku wszelkie wykonane usługi medyczne musi wpisywać do systemu. W tym celu higienistki posiadają odpowiednie programy komputerowe. Jeżeli higienistka nie chce sama wykonywać czynności w tym zakresie może powierzyć ich wykonywanie pracownikom wirtualnego biura za dodatkową opłatą. Dane taką mogą być wprowadzane w wirtualnym biurze lub siedzibie higienistki. Zawód pielęgniarki jest bardzo trudny i wymaga ukończenia wyższych studiów. Studia takie prowadzone są na uniwersytetach oraz uczelniach prywatnych.

Oferta wirtualnego biura dla pielęgniarki

Jeżeli jesteś pielęgniarką zainteresowaną wirtualnym biurem zapraszamy do kontaktu w celu umówienia szczegółowych warunków współpracy. Decydując się na współpracę z naszą firmą masz zagwarantowane, że zrobimy wszystko abyś osiągnął sukces w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Bardzo szanujemy zawód pielęgniarki oraz inne zawody medyczne. Nasze biura znajdują się w Rzeszowie, Przeworsku oraz Jarosławiu.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas