Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla firmy zajmującej się przeprowadzkami

Popularność firm zajmujących się przeprowadzkami na zachodzie 

 Na zachodzie Europy, a także w Stanach Zjednoczonych ludność jest bardzo mobilna. Mieszkańcy tych państw bardzo często zmieniają miejsce zamieszkania w związku ze znajdowaniem nowej pracy. Migracje ludności z jednego obszaru do drugiego są czymś bardzo popularnym. W Polsce jest inaczej, gdyż ludzie najczęściej przywiązują się do małej ojczyzny, której nie chcą opuszczać. Oczywiście mieszczańscy naszego kraju wyjeżdżają także zagranicę, jednak wyłącznie w celach zarobkowych, a nie po to by osiedlić się w tamtym miejscu.

Jak zaplanować i zrealizować przeprowadzę? 

  Przeprowadzka do innego miejsca jest dość skomplikowanym zadaniem. W pierwszej kolejności należy spakować rzeczy i inne sprzęty domowe. Jeżeli nie zabieramy ze sobą mebli istnieje możliwość przewiezienia wszystkich rzeczy samochodem osobowym, w przypadku natomiast gdy konieczne jest także przewiezienie mebli musimy skorzystać z samochodu dostawczego. Na rynku funkcjonują firmy transportowe, które specjalizują się stricte w organizowaniu przeprowadzek. Zakres usług takich firm obejmuje zarówno przewiezienie rzeczy, jak ich wniesienie. Oczywiście najczęściej ludzie nie korzystają z tego rodzaju usług i samodzielnie przeprowadzają przeprowadzkę. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas jednak wiąże się to z dużym nakładem czasu. Dlatego właśnie z rozwiązania polegającego na zaangażowaniu firmy w tym zakresie korzystają zwykle osoby zamożne, które bardzo dużo pracują. Dodatkowo może to okazać się również przydatne w przypadku kobiet, kryte nie są w stanie wynieść lub wnieść do mieszkania bardzo ciężkich przedmiotów. Warto zauważyć, że firma taka odpowiada za ewentualne uszkodzenia mebli lub innych urządzeń gospodarstwa domowego w przypadku gdy usterki takie powstaną w trakcje przeprowadzki. Osoby zajmujące się zawodowo przeprowadzkami posiadają jednak dużą wprawę w swoim fachu dlatego rzadko dochodzi do takich nieprzyjemnych sytuacji. Dane takich firm można znaleźć w Internecie lub uzyskać od znajomych, którzy korzystali z tego rodzaju usług. To drugie rozwiązanie jest odpowiedniejsze, gdyż pozwala nam na weryfikację fachowości takiej firmy.

Nasza pomoc w zakresie planowania przeprowadzek 

  Również w ramach usług świadczonych przez naszą firmę doradzamy w zakresie dokonania wyboru właściwej firmy. Ponadto oferujemy możliwości udostępniania adresu do rejestracji oraz świadczenia usług administracyjnych na rzecz firm zajmujących się przeprowadzkami. Nasza oferta jest bardzo bogata i dostosowana również do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniających pracowników. Nasze biura znajdują się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli chciałbyś poznać więcej szczegółów serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas