Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla kierownika kontraktu

Kiedy konieczny jest kierownik kontraktu? 

 Niektóre firmy świadczą usługi dla większej ilości podmiotów gospodarczych oraz Klientów indywidualnych, inne natomiast zajmują się współpracą z jednym podmiotem. Czasami jest tak, że firma zawiera kontrakty o dużej wartości, które mają strategiczne znaczenie dla rozwoju firmy. Największe kontrakty są najczęściej podpisywane z podmiotami działającymi w sferze finansów publicznych. W celu zawarcia takiego kontraktu konieczne jest w tym przypadku wzięcie udziału w przetargu. Przetargi takie są organizowane na podstawie ustawy o zamówieniach publicznych dlatego kryteria oceny ofert pod względem formalnym oraz materialno-prawnym. Jeżeli chodzi natomiast o kontrakty zawierane z podmiotami działającymi w sferze prywatnej to umowy takie są indywidualnie negocjowane. Negocjacje polegają na tym, że obie ze stron dokonują ustępstw tak, aby dojść do porozumienia.

Czym zajmuje się osoba wykonująca zawód kierowania kontraktu? 

  Kierownik kontraktu to osoba, która zajmuje się nadzorowaniem określonego projektu firmy w postaci wykonania zamówienia dla danego podmiotu. Osoba taka jest przedstawicielem i reprezentantem firmy na potrzeby wykonania określonego kontraktu. Bardzo często kierownik kontraktu otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wartości kontraktu. Czasami natomiast pracownik firmy jest delegowany do pełnienia funkcji kierownika kontraktu i wówczas najczęściej otrzymuje on stałe wynagrodzenie. Stałe wynagrodzenie nie motywuje do wysiłku dlatego też pracodawca powinien wprowadzić także stosować system premiowy. Premie są całkowicie uzależnione od uznania pracodawcy dlatego motywują pracowników do wydajnej pracy.

Inna zadania kierownika kontraktu

  Kierownik kontraktu zajmuje się także koordynowaniem pracy innych pracowników. Zarządzanie zasobami ludzkimi nie jest zadaniem łatwym, gdyż wymaga posiadania szeregu umiejętności interpersonalnych. Kierownik kontraktu powinien posiadać wykształcenie wyższe oraz być specjalistą w swojej dziedzinie. Nie prawdą jest, że zadanie kierownika sprowadza się wyłącznie do doboru kadr. Najczęściej kierownikiem projektu zostaje pracownik, który negocjował umowę. Taka osoba jest najbardziej zorientowana w branży, której dotyczy kontrakt. W państwowych firmach natomiast zazwyczaj zarządzanie projektem, czy też kontraktem jest zlecane zewnętrznej firmie outsourcingowej.

Nasza oferta dla kierowników kontraktu 

  Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Świadczymy usługi również dla managerów zatrudnionych na podstawie tzw. kontraktu menadżerskiego (samozatrudnienie). Wirtualne biuro jest doskonałym rozwiązaniem dla kierowników kontraktu.  


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas