Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla dostawcy pizzy

Rynek dostawy jedzenia 

 Ludzie coraz częściej zamawiają jedzenie przez telefon. Jedzenie takie jest dostarczane najczęściej przez bary szybkiej obsługi. Prestiżowe restaurację raczej nie dostarczają jedzenia na wynos, lecz oferują kompleksowe usługi cateringowe. Kompleksowe usługi cateringowe polegają na dostarczeniu zarówno jedzenia jak i zapewniania obsługi kelnerskiej. Z rozwiązania takiego korzystają głównie najbogatsi, gdyż wiąże to się z dużym wydatkiem finansowym. Jedzenie sprzedawane przez bary szybkiej obsługi jest natomiast bardzo tanie i nie trzeba na nie długo czekać. W związku z tym takie jedzenie cieszy się bardzo dużą popularnością. Warto jednak zauważyć, że jedzenie takie jest bardzo niezdrowe dlatego też nie powinno się spożywać takiego jedzenia w dużych ilościach.

Reklama firm dostarczających jedzenie 

  Firmy oferujące dostawę pizzy na telefon najczęściej reklamują się w Internecie. W przypadku branży spożywczej najważniejsza jest jakość wytwarzanych produktów. Jeżeli komuś zasmakowała jedzenie w barze, to bardzo prawdopodobne, że skorzysta również z oferty zakupu jedzenia na wynos z dostawą do domu. Ważne jest również, aby zwracać uwagę na jakości produktów, z których wytwarzana jest żywność. Informację w tym zakresie może udzielić sprzedawca. Wszelkiego rodzaju obiekty gastronomiczne muszą również spełniać bardzo rygorystyczne wymogów o charakterze sanitarnym. Wynika to z faktu, że wytwarzane w takich miejscach produktu są przeznaczone do spożycia. Zachowanie wymogów jest konieczne w celu uniknięcia katastrofalnych dla zdrowia skutków. W przypadku gdy do takiego zatrucia dojdzie właściciel lokalu może ponosić odpowiedzialność odszkodowawczą jeżeli nie dochował wymogów należytej staranności.

Jaki samochód dla dostawcy pizzy jest najodpowiedniejszy? 

  Dostawca pizzy musi posiadać samochód. Najczęściej jest to samochód osobowy, gdyż objętość jedzenia nie jest tak duża, aby konieczne było używanie samochodu dostawczego. Dodatkowo używanie samochodu osobowego w tym celu znacznie zmniejsza ilości zużytego paliwa. Jest to bardzo ważne, gdyż firmie dostarczającej jedzenie na zamówienie zależy na maksymalnym ograniczeniu kosztów. Bardzo często sama dostawa żywności jest darmowa przy zamówieniu, które przekracza określoną wartość. W innych przypadkach konieczne jest wniesienia dodatkowej opłaty. Opłata ta jest zwykle niska, gdyż ma na celu pokrycie wyłącznie rzeczywistej kwoty poniesionej w związku z dostawą. W niektórych sytuacjach natomiast gdy miejsce zamieszkania Klienta jest bardzo oddalone to wówczas nie jest możliwe dostarczenie tej żywności, gdyż jest to nieopłacalne zarówno dla dostawcy jak i Klienta.

Kontakt z Naszą Firmą

  Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas