Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla firmy ochroniarskiej

Uprawnienia do prowadzenia firmy ochroniarskiej 

W celu założenia firmy ochroniarskiej trzeba posiadać określone uprawnienia. Z usług firm ochroniarskich korzystają różnego rodzaju firmy. Ochroniarzy potrzebują głównie przedsiębiorcy, którzy dysponują produktami o wysokiej wartości lub podatnymi na kradzieże. W sklepach zazwyczaj pracownicy ochrony są zatrudniani na podstawie umowy o pracę. Ostatnio jednak popularne stało się korzystanie w tym zakresie z zewnętrznych firm. Jest to korzystne rozwiązanie, bowiem w takim przypadku podmiot gospodarczy rozlicza usługi ochroniarskie wyłącznie na podstawie jednej faktury. Dodatkowo firma ochroniarska oferuje zwykle monitoring. Nie bez znaczenia jest także to, że w przypadku gdy zajdzie taka potrzeb ochroniarze pilnujący dany obiekt mogą uzyskać wsparcie od swoich kolegów z firmy.

Rodzaje usług ochrony

Ochrona danego obiektu może mieć charakter permanentny lub ciągły. Ciągły charakter oznacza to, że ochroniarze lub pracownicy ochrony fizycznej pełnią dyżur w obiekcie, który jest ochraniany. W przypadku natomiast ochrony doraźnej ochrona przyjeżdża dopiero gdy zachodzi taka potrzeba. W celu stałego monitorowania zagrożenia w obiekcie w takim przypadku jest zainstalowany w nim alarm lub monitoring. Po włączeniu alarmu ochrona zwykle przyjeżdża na miejsce zdarzenia i weryfikuje, czy osoba nieupoważniona chciała się dostać do obiektu. Bardzo często jest tak, że alarm włącza się w skutek błędu systemu lub błędu osoby upoważnionej, która chce dostać się do obiektu. W takiej sytuacji ochrona udziela osobie upoważnionej stosownej instrukcji jak powinna używać alarmu. W przypadku natomiast gdy do obiektu próbowała się dostać osoba, która nie jest do tego upoważniona pracownicy ochrony dokonują jej zatrzymania. W miarę możliwości pracownicy ochrony powinni też zabezpieczyć dowody znajdujące się na miejscu zdarzenia. Ochrona powinna też niezwłocznie wezwać policję na miejsce zdarzenia, a jeżeli sprawca ucieka jest ona zobowiązana do podjęcia za nim pościgu w celu zatrzymania. Po przyjeździe policji osobę zatrzymaną przez ochronę przejmują jej funkcjonariusze.

Wirtualne biuro dla firmy ochroniarskiej 

Posiadanie fizycznie wynajmowanego lokalu przez firmę ochroniarską nie jest koniecznością, a w wielu przypadkach tylko zbędnym wydatkiem. Ochroniarze oraz pracownicy ochrony fizycznej wykonują swoje obowiązki przede wszystkim w terenie. Z uwagi na ten fakt zachęcamy przedsiębiorców specjalizujących się w tej branży do skorzystania z usług wirtualnego biura w Rzeszowie. Z nami prowadzenie biznesu stanie się naprawdę proste i pozbawione konieczności wykonywania wszelkich formalności, gdyż możemy je załatwić za przedsiębiorcę.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas