Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla firmy ochroniarskiej

Uprawnienia do prowadzenia firmy ochroniarskiej 

W celu założenia firmy ochroniarskiej trzeba posiadać określone uprawnienia. Z usług firm ochroniarskich korzystają różnego rodzaju firmy. Ochroniarzy potrzebują głównie przedsiębiorcy, którzy dysponują produktami o wysokiej wartości lub podatnymi na kradzieże. W sklepach zazwyczaj pracownicy ochrony są zatrudniani na podstawie umowy o pracę. Ostatnio jednak popularne stało się korzystanie w tym zakresie z zewnętrznych firm. Jest to korzystne rozwiązanie, bowiem w takim przypadku podmiot gospodarczy rozlicza usługi ochroniarskie wyłącznie na podstawie jednej faktury. Dodatkowo firma ochroniarska oferuje zwykle monitoring. Nie bez znaczenia jest także to, że w przypadku gdy zajdzie taka potrzeb ochroniarze pilnujący dany obiekt mogą uzyskać wsparcie od swoich kolegów z firmy.

Rodzaje usług ochrony

Ochrona danego obiektu może mieć charakter permanentny lub ciągły. Ciągły charakter oznacza to, że ochroniarze lub pracownicy ochrony fizycznej pełnią dyżur w obiekcie, który jest ochraniany. W przypadku natomiast ochrony doraźnej ochrona przyjeżdża dopiero gdy zachodzi taka potrzeba. W celu stałego monitorowania zagrożenia w obiekcie w takim przypadku jest zainstalowany w nim alarm lub monitoring. Po włączeniu alarmu ochrona zwykle przyjeżdża na miejsce zdarzenia i weryfikuje, czy osoba nieupoważniona chciała się dostać do obiektu. Bardzo często jest tak, że alarm włącza się w skutek błędu systemu lub błędu osoby upoważnionej, która chce dostać się do obiektu. W takiej sytuacji ochrona udziela osobie upoważnionej stosownej instrukcji jak powinna używać alarmu. W przypadku natomiast gdy do obiektu próbowała się dostać osoba, która nie jest do tego upoważniona pracownicy ochrony dokonują jej zatrzymania. W miarę możliwości pracownicy ochrony powinni też zabezpieczyć dowody znajdujące się na miejscu zdarzenia. Ochrona powinna też niezwłocznie wezwać policję na miejsce zdarzenia, a jeżeli sprawca ucieka jest ona zobowiązana do podjęcia za nim pościgu w celu zatrzymania. Po przyjeździe policji osobę zatrzymaną przez ochronę przejmują jej funkcjonariusze.

Wirtualne biuro dla firmy ochroniarskiej 

Posiadanie fizycznie wynajmowanego lokalu przez firmę ochroniarską nie jest koniecznością, a w wielu przypadkach tylko zbędnym wydatkiem. Ochroniarze oraz pracownicy ochrony fizycznej wykonują swoje obowiązki przede wszystkim w terenie. Z uwagi na ten fakt zachęcamy przedsiębiorców specjalizujących się w tej branży do skorzystania z usług wirtualnego biura w Rzeszowie. Z nami prowadzenie biznesu stanie się naprawdę proste i pozbawione konieczności wykonywania wszelkich formalności, gdyż możemy je załatwić za przedsiębiorcę.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas