Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla eksportera

Atrakcyjność naszego kraju dla importerów

Polska ze względu między innymi na to, że nie przyjęła waluty euro nadal jest krajem atrakcyjnym dla importerów. Ceny większość towarów w naszym kraju, a zwłaszcza żywności są na bardzo niskim poziomie w porównaniu do innych krajów europejskich. W związku z tym faktem eksport towarów wyprodukowanych w Polsce na rynki zagraniczne jest bardzo opłacalny i zapewnia odpowiedni zysk. W takim przypadku na transakcji korzystają obie strony bowiem kontrahent otrzymuje towar o najwyższej jakości za niewielką cenę, natomiast eksporter otrzymuje stosunkowo wysokie wynagrodzenie. Wynagrodzenie eksportera stanowi różnicę pomiędzy ceną zakupu towaru w kraju oraz ceną jego sprzedaży za granicą. Eksporterzy zazwyczaj posiadają własną flotę pojazdów, które służą im do przewożenie sprzedawanych towarów. Mogą oni również tylko pośredniczyć w transakcjach nie wykonując żadnych czynności faktycznych. W takim przypadku działalność eksportera sprowadza się do wykonywania czynności planistycznych oraz logistycznych.

Zaplecze logistyczne eksportera

Eksporter nie musi posiadać fizycznie wynajmowanego lokalu. W takim przypadku może skorzystać z wirtualnego biura w Rzeszowie, które zapewni mu bardzo szeroki oraz kompleksowy wachlarz usług. W ramach obsługi administracyjnej eksporter może również otrzymać wsparcie logistyczne polegające na tym, że pracownik biura będzie umawiał dostawy oraz odbiory towarów. W wirtualnym biurze może znajdować się również oddział zagraniczny eksportera. Czasami miejsce siedziby ma znaczenie ze względu na przepisy podatkowe i celne dlatego oferta wirtualnego biura w Rzeszowie skierowana jest także do przedsiębiorców z innych krajów UE oraz poza niej. Na terenie UE obowiązuje swobodny przepływ towarów.

Pośrednictwo w sprzedaży

Działalność pośrednictwa w sprzedaży towarów korzystnie wpływa na rynek zapewniając dostęp do szerokiej ich oferty. Jednocześnie wzmacnia to konkurencję na rynku krajowym. Międzynarodowa wymiana towarów w dzisiejszych czasach jest nieodłącznym elementem życia gospodarczego oraz ma wpływ na rozpowszechnianie nowych technologii oraz rozwiązań w dziedzinie przemysłu oraz sektora usług. Nie bez znaczenia są tutaj aspekty związane z przepływem kapitału inwestycyjnego z krajów bardziej rozwiniętych do krajów dopiero znajdujących się na etapie procesu rozwoju gospodarczego. Nasza firma wspiera zarówno lokalny biznes jak i ten który ma charakter transgraniczny, zwłaszcza związany z wymianą handlowa pomiędzy UE oraz Republiką Ukrainy. Więcej informacji uzyskasz w naszym wirtualnym biurze w Rzeszowie. Termin spotkania możesz umówić telefonicznie lub mailowo.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas