Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla asystenta osoby niepełnosprawnej

Kiedy konieczna jest pomoc asystenta osoby niepełnosprawnej? 

W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej chorują. Wynika to przede wszystkim ze złego stanu środowiska zdegradowanego przez szkodliwe odpady oraz substancje rakotwórcze. Niepełnosprawność może wynikać zarówno z choroby, jak i być wrodzona jako choroba genetyczna organizmu. Bardzo często stają się również niepełnosprawne w wyniku wypadku. Wzrost liczny wypadków komunikacyjnych wynika z upowszechnienia samochodu jako środka komunikacji indywidualnej. Oczywiście rozwój technologii pociąga za sobą duże udogodnienia z zakresu codziennego jednak rodzi również wyjątkowo ciężkie skutki w zakresie zdrowia obywateli.

Zadania asystenta osoby niepełnosprawnej

Asystent osoby niepełnosprawnej to osoba zajmująca się zawodowo pomaganiem osobom niezdolnym do samodzielnej egzystencji. Osoba taka może być opłacana przez Gminny (Miejski) Ośrodek Pomocy Społecznej lub też finansowana ze środków samego niepełnosprawnego lub jego rodziny. Asystent osoby niepełnosprawnej nie może liczyć na wysokie wynagrodzenie w związku a faktem, że nie musi wykazać się specjalnymi kwalifikacjami lub wykształceniem. Mowa tu jednak co oczywiste o potencjalnym wynagrodzeniu osiąganym w Polsce. W przypadku pracy w charakterze asystenta medycznego za granicą, zwłaszcza w krajkach europy zachodniej lub USA wynagrodzenie może być wysokie. Wynika to faktu, że wynagrodzenie za granicą praktycznie w każdym zawodzie jest wyższe aniżeli na terenie naszego kraju. Wynagrodzenie uzyskiwane w Polsce jest natomiast atrakcyjne dla pracujących w Polsce obcokrajowców narodowości ukraińskiej. Z uwagi na ten fakt zawód asystenta osoby niepełnosprawnej w Polsce wykonują głownie obcokrajowcy, gdyż wynagrodzenie i zakres pracy w tym kierunku nie jest atrakcyjny dla Polaków.

Agencje pośrednictwa pracy

W dzisiejszych czasach powstają agencję pośrednictwa pracy,  które zajmują się wyłącznie rekrutowaniem i obsługą pracowników określonego rodzaju specjalności. Podobnie jest w przypadku asystentów osoby niepełnosprawnej. Istnieją agencję które zajmują się  dostarczaniem pracowników z szeroko pojętej branży medycznej oraz opiekuńczej. Firmy takie pozyskują również pracowników na terenie Polski. Agencje są zainteresowane głównie kobietami posiadającymi wykształcenie medyczne, w szczególności pielęgniarkami, opiekunkami medycznymi, ale także lekarzami obydwu płci.

Oferta wirtualnego biura dla zawodów medycznych

Jeżeli chciałbyś założyć agencje pracy tymczasowej zajmująca się pozyskiwaniem asystentów osób niepełnosprawnych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego wirtualnego biura w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas