Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla architekta

Dlaczego zawód architekta jest taki ważny? 

Zawód architekta jest bardzo ceniony na rynku pracy. Jednocześnie w Polsce ciągle brakuje architektów, gdyż aby wykonywać tę profesję trzeba spełnić bardzo wyśrubowane wymagania. Jest to zrozumiałe bowiem na architekcie ciąży bardzo duża odpowiedzialność. Przede wszystkim należy skończyć studia o specjalności architektura. Samo ukończenie studiów nie daje jeszcze uprawnień do samodzielnego projektowania budynków na własną odpowiedzialność. Droga do zdobycia zawodu jest jeszcze bardzo długa. Po studiach świeżo upieczony architekt bez uprawnień musi najpierw odbyć trzyletnia praktykę zawodową, z czego dwa lata przy pracy projektowej oraz rok na budowie. Po ukończeniu praktyki zawodowej architekt, aby uzyskać uprawnienia musi przystąpić do egzaminu. Egzamin ten jest bardzo trudny i obejmuje zarówno wiedzę techniczną jak i wiedzę z zakresu prawa budowlanego w tym rangi ustawowej jak i przepisów wykonawczych w postaci rozporządzeń.

Praca dla architekta bez uprawnień 

Architekt, który nie posiada jeszcze uprawnień może pracować u architekta, który takie uprawnienia posiada wykonując merytoryczne czynności pomocnicze. W takim przypadku to jego pracodawca odpowiada za rezultat jego pracy. Samodzielny architekt może natomiast założyć własną firmę w postaci biura architektonicznego, które może mieć siedzibę między innymi w wirtualnym biurze w Rzeszowie. Praca architekta nie wymaga wynajmu biura bowiem czynności, które wykonuje najczęściej może wykonywać w domu. Zwłaszcza początkujący architekt, który zaczyna własna działalność powinien rozważyć ograniczenie kosztów jej prowadzenie poprzez wynajem wirtualnego biura. Jednocześnie prestiżowa lokalizacja wirtualnego biura w Rzeszowie może przyciągnąć potencjalnych Klientów. W przypadku usług architektonicznych ważna jest również reklama, szczególnie w najpopularniejszej wyszukiwarce jaką jest Google. Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem nieorganicznym dlatego również ta usługa może być połączona z usługą wirtualnego biura. Architekt powinien również mieć własną stronę internetową stanowiąca wizytówkę jego firmy czym również się zajmujemy.

Oferta dla architekta

Jeżeli jesteś architektem, który chciałby prowadzić swoją działalność w formie wirtualnego biura zapraszamy do kontaktu i omówienia warunków współpracy. Prześlemy do Ciebie projekt umowy, a jeżeli go zaakceptujesz podpiszemy go, a Ty będziesz miał dostęp do wirtualnego biura. Niezależnie od tego świadczymy również usługi księgowe oraz reklamowe. Z nami Twoje biuro architektoniczne rozkwitnie, naszym celem jest rozwój Twojej firmy. Wirtualne biuro pozwoli ograniczyć koszty, natomiast reklama wpłynie na wzrost Twoich przychodów.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas