Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla akademika

Akademik jako hotel dla studentów i nie tylko

Akademik to szczególnego rodzaju hotel, który jest przeznaczony dla studentów. Koszt wynajęcia pokoi w akademiku jest znacznie niższy niż w tradycyjnym hotelu. Wynika to po pierwsze z faktu, że akademik oferuje znacznie niższy standard zamieszkania niż normalny hotel. Dodatkowo akademik nie jest nastawiony na działalność zarobkową. Podstawowym celem akademika jest zapewnienie zakwaterowania studentom. Uczelnia bardzo często dopłaca do akademików, gdyż ze względu na niskie opłaty za pokoje nie są to instytucje rentowe. Niezależnie od tego studenci mogą liczyć na dopłaty do zakwaterowania w formie stypendiów celowych. W akademikach zwykle nie panuje cisza, gdyż młodzi ludzie lubią imprezować i spędzać czas na zabawie. Jest to zrozumiałe. W akademiku są natomiast wydzielone specjalne pomieszczenia do nauki. Pomieszczenia takie są dźwiękoszczelne i osoby, które chciałby w ciszy przygotować się do nauki mogą z tych pomieszczeń skorzystać.  W akademiku zwykle jest tak, że łazienka i toaleta znajdują się wyłącznie na piętrze. Jest to duża niedogodność dlatego wielu studentów decyduje się na wynajem mieszkania. Jest to zdecydowanie droższe rozwiązanie i mogą sobie na nie pozwolić tylko najbogatsi studenci. Zazwyczaj studenci wynajmują mieszkania w kilka osób. W takim przypadku opłaty są ponoszone przez kilka osób, a tym samym są niższe.

Ilość studentów w naszym kraju

W dzisiejszych czasach spada ilość studentów. Największą liczbę studentów zanotowano kilka lat temu. Aktualnie ze względu na niż demograficzny i rozczarowaniami na rynku pracy ilość studentów spadła. Z uwagi na ten fakt coraz gorzej radzą sobie akademiki, które nie mają dużo chętnych do zamieszkania. W okresie wakacyjnym akademiki oferują działalność hotelową na zasadach komercyjnych nie tylko dla studentów. W rzeszowskich akademikach rezyduje dużo studentów, a także obcokrajowców pracujących w Polsce. W przypadku osób, które nie są studentami ceny wynajmu pokoju w akademiku są znacznie wyższe lecz można ich porównać z cenami tradycyjnych hoteli. W roku akademickim z usług akademika korzystają natomiast studenci zaoczni.

Czy akademik może mieć siedzibę w wirtualnym biurze w Rzeszowie?

W wirtualnym biurze w Rzeszowie, Jarosławiu lub Przeworsku może mieścić się administracyjna siedziba lub oddział akademika. W takim biurze urzęduje zwykle kierownik akademika oraz księgowa zajmująca się sprawami finansowymi. Wirtualne biuro to również doskonałe przedstawicielstwo dla akademika. Takie przedstawicielstwo może powstać w innym mieście, niż to w którym znajduje się akademik. Pozwala ono także na prowadzenie działalności reklamowej co z uwagi na małą ilość studentów jest bardzo ważne. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas