Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla agroturystyki

Agroturystyka

 W dzisiejszych czasach bardzo cenione są produkty ekologiczne. Wynika to z faktu, że żywność taka charakteryzuję się dobrą jakością pod względem zdrowotnym. Przy produkcji takiej żywności korzysta się wyłącznie z naturalnych nawozów, dlatego też produkty takie są wolne od konserwantów.  Żywność ekologiczna jest produkowana zazwyczaj przez małe gospodarstwa, gdyż jest to istota działalności ekologicznej. Gospodarstwa takie świadczą również inne usługi związane z turystyką. Do usług takich zaliczamy prowadzenie działalności hotelowej. Ceny takich usług hotelowych są znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnych hoteli. Gospodarstwa agroturystyczne zapewniają także rozrywkę swoim gościom taką jak przejażdżkę konną. Najwięcej gospodarstw agroturystycznych znajduje się w Bieszczadach. Jest to szczególnie atrakcyjny pod względem turystycznym obszar. Ceny wypoczynku w Bieszczadach nie są wysokie, jednak ze względu na duże zainteresowanie turystów ciężko znaleźć wolny termin. Świadczy to jednak również o tym, że wczasowicze cenią sobie wypoczynek w tym miejscu co wydaje się zachęcać do wyboru takiej formy wypoczynku.

Kto prowadzi gospodarstwa? 

  Gospodarstwa agroturystyczne są prowadzone co do zasady przez rolników. W takim przypadku można skorzystać również korzystniejszej formy opodatkowania. Rolnik może również prowadzić działalność gospodarczą, w takim przypadku podlega ubezpieczeniu w ZUS. W niektórych sytuacjach takie rozwiązanie może okazać się optymalniejsze. Warto pamiętać, że wyższa składka na ubezpieczenie społeczne pozwala osiągnąć wyższą emeryturę. Rolnik powinien się jednak skupić na produkcji żywności ekologicznej oraz zadbać o zapewnienie odpowiedniej bazy hotelowej, natomiast czynności formalne powierzyć podmiotowi zewnętrznemu. Takie rozwiązanie wiąże się z opłatami, lecz w ostatecznym rozrachunku może przynieść zysk. Dlatego właśnie czasami nie warto oszczędzać na usługach, które mogą generować przychód i pozwolić przedsiębiorcy, aby skupił się na merytorycznych aspektach prowadzonej działalności gospodarczej. Rolnik to w dzisiejszych czasach przedsiębiorca, który tak jak inni biznesmeni działa na zasadach komercyjnych pomimo oczywistej  odmienności specyfiki branży, w której działa.

Nasza pomoc

  Wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie wspiera rolników. Tereny naszych powiatów mają charakter typowo rolniczy dlatego też nasze usługi są adresowane zwłaszcza do tej branży. Staramy się dopasować zakres usługi wirtualnego biura do charakteru pracy naszych Klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi placówkami.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas