Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla agroturystyki

Agroturystyka

 W dzisiejszych czasach bardzo cenione są produkty ekologiczne. Wynika to z faktu, że żywność taka charakteryzuję się dobrą jakością pod względem zdrowotnym. Przy produkcji takiej żywności korzysta się wyłącznie z naturalnych nawozów, dlatego też produkty takie są wolne od konserwantów.  Żywność ekologiczna jest produkowana zazwyczaj przez małe gospodarstwa, gdyż jest to istota działalności ekologicznej. Gospodarstwa takie świadczą również inne usługi związane z turystyką. Do usług takich zaliczamy prowadzenie działalności hotelowej. Ceny takich usług hotelowych są znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnych hoteli. Gospodarstwa agroturystyczne zapewniają także rozrywkę swoim gościom taką jak przejażdżkę konną. Najwięcej gospodarstw agroturystycznych znajduje się w Bieszczadach. Jest to szczególnie atrakcyjny pod względem turystycznym obszar. Ceny wypoczynku w Bieszczadach nie są wysokie, jednak ze względu na duże zainteresowanie turystów ciężko znaleźć wolny termin. Świadczy to jednak również o tym, że wczasowicze cenią sobie wypoczynek w tym miejscu co wydaje się zachęcać do wyboru takiej formy wypoczynku.

Kto prowadzi gospodarstwa? 

  Gospodarstwa agroturystyczne są prowadzone co do zasady przez rolników. W takim przypadku można skorzystać również korzystniejszej formy opodatkowania. Rolnik może również prowadzić działalność gospodarczą, w takim przypadku podlega ubezpieczeniu w ZUS. W niektórych sytuacjach takie rozwiązanie może okazać się optymalniejsze. Warto pamiętać, że wyższa składka na ubezpieczenie społeczne pozwala osiągnąć wyższą emeryturę. Rolnik powinien się jednak skupić na produkcji żywności ekologicznej oraz zadbać o zapewnienie odpowiedniej bazy hotelowej, natomiast czynności formalne powierzyć podmiotowi zewnętrznemu. Takie rozwiązanie wiąże się z opłatami, lecz w ostatecznym rozrachunku może przynieść zysk. Dlatego właśnie czasami nie warto oszczędzać na usługach, które mogą generować przychód i pozwolić przedsiębiorcy, aby skupił się na merytorycznych aspektach prowadzonej działalności gospodarczej. Rolnik to w dzisiejszych czasach przedsiębiorca, który tak jak inni biznesmeni działa na zasadach komercyjnych pomimo oczywistej  odmienności specyfiki branży, w której działa.

Nasza pomoc

  Wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie wspiera rolników. Tereny naszych powiatów mają charakter typowo rolniczy dlatego też nasze usługi są adresowane zwłaszcza do tej branży. Staramy się dopasować zakres usługi wirtualnego biura do charakteru pracy naszych Klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi placówkami.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas