Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Usługi poligraficzne w wirtualnym biurze

Usługi ksero 

 Przedsiębiorcy zazwyczaj potrzebują usług w zakresie prac poligraficznych. Usługi takie polegają na drukowaniu wszelkich dokumentów, a także ich kopiowaniu. Koszt takiej usługi jest niewielki jednak łączy się z pewnym nakładem czasowym oraz organizacyjnym. W wirtualnym biurze przedsiębiorca może zlecić wykonanie takich czynności oszczędzając tym samym cenny czas. Nasza firma dysponuje odpowiednim sprzętem w tym zakresie. Posiadamy skanery automatyczne, które pozwalają  na tworzenie kopii elektronicznej lub papierowej bardzo dużej liczby stron dokumentów.  Nasza firma posiada wpis w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej w zakresie Polskiej Klasyfikacji Działalności Gospodarczej określający prowadzenie działalności poligraficznej dlatego też możemy wystawiać faktury dokumentujące takie czynności. Nie mniej jednak w przypadku drobnych usług poligraficznych nie pobieramy dodatkowych opłat od naszych Klientów. Warto zauważać, że obecnie papier traci na znaczeniu w kontaktach z urzędami na rzecz komunikacji elektronicznej. Obecnie wszelkie deklarację możemy złożyć przez Internet korzystając z darmowego podpisu elektronicznego jakim jest  profil zaufany.  Alternatywnie istniej możliwość posłużenia się płatnym podpisem elektronicznym lub bankowością elektroniczną.

Dokumenty elektroniczne 

  Ograniczanie korespondencji papierowej nie służy jedynie oszczędności finansowym, ale jest także korzystne dla środowiska. Co prawda papier nie jest surowcem, który długu ulega rozkładowi jednak generuje duże zapotrzebowanie na powierzchnie do składowania odpadów. W sytuacji gdy nie musi drukować określonego dokumentu wskazanym jest, aby w trosce o ochronę środowiska tego nie robić. W wiadomościach mailowych nasi kontrahenci bardzo często zwracają na to uwagę. Jest to pozytywna postawa zasługująca na uznanie i pochwałę. Warto również zadbać o to, aby przechowywać faktury wyłącznie w wersji elektronicznej, jednak nie zawsze jest to możliwe. Oczywiście zazwyczaj papier jest znacznie mniej męczący dla wzroku niż monitor komputerowy, jednak w dzisiejszych czasach w związku z rozwojem nowych technologii również ekrany elektroniczne stają się coraz bardziej przyjazne dla wzroku człowieka. Pomocnym w tym zakresie są również specjalne okulary do komputera. Warto nosić takie okulary nawet gdy nie posiadamy wady wzroku w celach zapobiegawczych. Okulary takie można zakupić u optyka, które dopasuje rozmiar soczewek do naszych indywidualnych predyspozycji.

Jak możemy pomóc?

  Wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie oferuje szeroki wachlarz usług administracyjnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas