Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla bazy firm

Rynek portali internetowych

Na rynku internetowym funkcjonuje wiele portali, które zajmują się udostępnianiem danych różnych firm. Portale takie pozyskują dane o firmach najczęściej z dostępnej elektronicznie Centralnej ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej oraz Krajowego Rejestru Sądowego. Najczęściej jednak Klienci wyszukują informacji w sieci, w tym informacji o firmach, których usługami są zainteresowani korzystając z wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Jest to najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie. Bazy firm najczęściej są natomiast przydatne dla różnego rodzaju telemarketerów, którzy bardzo często w sposób natarczywy narzucają zakup oferowanych usług. Dane zawarte w takich bazach są danymi publicznymi, do których każdy może mieć dostęp gdyż są one ujawnione w państwowych rejestrach i ewidencjach. W związku z tym podmiot prowadzący bazę firm nie musi uzyskać zgody na zamieszczenie w tej bazie określonego przedsiębiorcy. Jeżeli jednak dany przedsiębiorca w sposób jednoznaczny sprzeciwi się publikacji treści o jego działalności gospodarczej dane te powinny zostać usunięty z bazy firm.

Reklama w Internecie

Bazy firm prowadzą również reklamę w Internecie. Polega to w szczególności na wypozycjonowaniu strony internetowej bazy, lub poszczególnych podstron na których znajdują się informację o poszczególnych firmach zarejestrowanych w bazie. Takie rozwiązanie łączy się zwykle z koniecznością wykupienia dodatkowego pakietu premiom. Oczywiście w pewnym zakresie zwiększa to widoczność firmy, jednak naszym zdaniem nie jest to atrakcyjne rozwiązanie, gdyż bazy firm nie generują dużego ruchu. Oczywiście w przypadku gdy na danym rynku panuje bardzo mała konkurencja to wówczas zamieszczenie w takiej bazie powoduje zwiększenie liczby Klientów, jednak w przypadku gdy konkurencja pozycjonuje się w wyszukiwarce korzystanie z oferty baz firm jest mało opłacalne.

Koszty funkcjonowania bazy firm

Utrzymanie bazy firm wiąże się  wbrew pozorom z dużymi wydatkami. Jest to związane z tym, że baza taka składa się z bardzo dużej liczby informacji, które znajdują się na serwerze. Niektóre bazy firm oferują też zakładanie kont dla użytkowników, co powoduje że bazy takie mają charakter interaktywny. W takim przypadku jednak zachodzi konieczność zainwestowania w bardzo nowoczesne i stabilne oprogramowanie. Dodatkowo bazy takie zatrudniają ogromną ilość przedstawicieli handlowych, gdyż to właśnie dzięki ich działalności firmy pozyskują nowych Klientów. 

Nasza pomoc 

Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Oferujemy pomoc dla przedsiębiorców działających w branży internetowej oraz w dziedzinie programowania.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas