Usługi dodatkowe

Kto może skorzystać z katalogu usług dodatkowych? 

Korzystając z usługi wirtualnego biura możemy również skorzystać z oferty usług dodatkowych, z tym zastrzeżeniem, że w przypadku naszej oferty większość takich usług jest wliczona w cenę. Wybierając wirtualne biuro w Przeworsku lub wirtualne Biuro w Jarosławiu, a także wirtualne biuro w Rzeszowie nie muszą państwo martwić się o dodatkowe opłaty. W podstawowym pakiecie otrzymują państwo adres do rejestracji siedziby głównej firmy lub oddziału, adres do korespondencji, obsługę korespondencji przychodzącej, darmowe skanowanie korespondencji i wysyłkę e-mail, a także na żądanie  wysyłkę na wskazany adres codziennie. Obsługa podstawowa obejmuje także możliwość przechowywania korespondencji. W cenie nasi Klienci mają również prawo do korzystania z usługi co-workingowej polegającej na możliwości organizowania spotkań biznesowych w biurze (udostępnienie sali).

Indywidualny numer telefonu

Do dodatkowych usług odpłatnych należy udostępnienie indywidualnego numeru telefonu i obsługa przychodzących połączeń telefonicznych. Mamy do wyboru zarówno stacjonarne jak i komórkowe numery telefonów. Istnieje również możliwość skorzystania z naszych platform płatności elektronicznej, które zapewniają szybkie księgowanie płatności dokonywanych przelewem internetowym oraz obsługę kart płatniczych.

Biuro rachunkowe

Współpracujemy również z biurem rachunkowym, które zapewnia bieżącą obsługę księgową przedsiębiorców. Dzięki skorzystaniu z naszej usługi także i w tej materii obowiązki przedsiębiorców są ograniczone do minimum, bowiem dostarczamy dokumenty rozliczeniowe do biura rachunkowego oraz sporządzamy faktury. Jeżeli zamierzasz prowadzić sprzedaż towarów lub świadczenie usług osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą, a posiadasz status czynnego podatnika VAT warto skorzystać z usług biura rachunkowego

Współpraca z Kancelarią

Współpracujemy również z Kancelarią Radcy Prawnego, która zapewnia obsługę prawną przedsiębiorców i firm. Dzięki temu jeżeli będą państwo uczestnikami sporu sądowego wszelkie stresogenne sytuacje związane z prawnymi procedurami postaramy się załatwić dla państwa oczywiście dzięki współpracy z Prawnikami ze współpracującej Kancelarii. W biurze można również wykonać kserokopia dokumentów, czy skorzystać z faksu. Istnieje również możliwość wykonania skanów dokumentów na pamięć przenośną lub do wiadomości e-mail.

Nasza oferta

Podsumowując wirtualne biuro oferuje bardzo szeroki zakres usług co-workingowych, a dodatkowo zapewnia kontakt do innych firm zajmujących się obsługą przedsiębiorców.