Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Procedura zawarcia umowy o wirtualne biuro

Zalety naszych procedur 

Osoby, które chcą korzystać z usługi wirtualnego biura bardzo cenią sobie szybkość i łatwość procedury. W naszym przypadku mogą na to liczyć bowiem staramy się, aby osoby zainteresowane wirtualnym biurem nie musiały czekać i załatwiać zbędnych formalności. Po telefonicznym kontakcie z państwa strony prześlemy na podany adres wzór umowy, do której mogą państwa składać zastrzeżenia (rzadko dochodzi do takich przypadków bowiem nasze umowy są bardzo korzystne dla Klientów). Jeżeli zaakceptują państwo umowę należy ją podpisać i wysłać na nasz adres w 2 egzemplarzach, po otrzymaniu tego dokumenty umowa zostanie podpisana przez upoważnioną osobę z naszej strony. Jeżeli jednak nie potrzebujesz umowy papierowej w wersji tradycyjnej możemy zawrzeć umowę wyłącznie w formie elektronicznej. Taka umowa będzie w pełni ważna. Wiemy jednak, że nasi Klienci między innymi ze względu na aspekty księgowe chcą przechowywać taką umowę w formie pisemnej.

Jak zacząć współpracę? 

Możesz skontaktować się z nami nie tylko osobiście, ale także telefonicznie. Istnieje również możliwość kontaktu elektronicznego za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie lub też w formie tradycyjnej wiadomości e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe w celu uzgodnienia warunków współpracy w sposób bardziej szczegółowy.

Dostępność naszych konsultantów telefonicznych

Jesteśmy również cały czas dostępni dla osób korzystających z naszych usług. Udzielamy wyczerpujących informacji telefonicznych zapewniając najwyższy standard usług. Faktury za nasze usługi wysyłane są zawsze na czas, z uwagi na fakt, iż nasi pracownicy bardzo starannie podchodzą do wykonywania swoich obowiązków służbowych. Nasi Klienci nie muszą obawiać się o trudności związane z wszelkimi procedurami o charakterze formalnym. Wszystkie te kwestie pozostają w naszym zakresie kompetencji dlatego nie musicie państwo tracić na nie czasu.

Pomoc w innych sprawach

Załatwiamy nie tylko formalności związane z zawarciem umowy o wirtualne biuro, ale także na życzenie Klienta inne formalności związane z rejestracją firmy. Na każdym etapie będą państwo wówczas informowani w sposób rzetelny i precyzyjny. Takie działania pozwalają ludziom biznesu korzystającym z naszych usług na większe skupienie na celach swoich działalności co korzystnie wpływa na rozwój firmy. Czas jest bardzo ważny, a naszym celem jest odciążenie pod względem finansowym, ale także czasowym firmy. Taki stan rzeczy jest gwarantowany dzięki najwyższemu standardowi usług które oferujemy. Zapraszamy do naszych wirtualnych biur w Jarosławiu, Przeworsku oraz centrum Podkarpacia czyli Rzeszowie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas