Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Procedura zawarcia umowy o wirtualne biuro

Zalety naszych procedur 

Osoby, które chcą korzystać z usługi wirtualnego biura bardzo cenią sobie szybkość i łatwość procedury. W naszym przypadku mogą na to liczyć bowiem staramy się, aby osoby zainteresowane wirtualnym biurem nie musiały czekać i załatwiać zbędnych formalności. Po telefonicznym kontakcie z państwa strony prześlemy na podany adres wzór umowy, do której mogą państwa składać zastrzeżenia (rzadko dochodzi do takich przypadków bowiem nasze umowy są bardzo korzystne dla Klientów). Jeżeli zaakceptują państwo umowę należy ją podpisać i wysłać na nasz adres w 2 egzemplarzach, po otrzymaniu tego dokumenty umowa zostanie podpisana przez upoważnioną osobę z naszej strony. Jeżeli jednak nie potrzebujesz umowy papierowej w wersji tradycyjnej możemy zawrzeć umowę wyłącznie w formie elektronicznej. Taka umowa będzie w pełni ważna. Wiemy jednak, że nasi Klienci między innymi ze względu na aspekty księgowe chcą przechowywać taką umowę w formie pisemnej.

Jak zacząć współpracę? 

Możesz skontaktować się z nami nie tylko osobiście, ale także telefonicznie. Istnieje również możliwość kontaktu elektronicznego za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie lub też w formie tradycyjnej wiadomości e-mail. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe w celu uzgodnienia warunków współpracy w sposób bardziej szczegółowy.

Dostępność naszych konsultantów telefonicznych

Jesteśmy również cały czas dostępni dla osób korzystających z naszych usług. Udzielamy wyczerpujących informacji telefonicznych zapewniając najwyższy standard usług. Faktury za nasze usługi wysyłane są zawsze na czas, z uwagi na fakt, iż nasi pracownicy bardzo starannie podchodzą do wykonywania swoich obowiązków służbowych. Nasi Klienci nie muszą obawiać się o trudności związane z wszelkimi procedurami o charakterze formalnym. Wszystkie te kwestie pozostają w naszym zakresie kompetencji dlatego nie musicie państwo tracić na nie czasu.

Pomoc w innych sprawach

Załatwiamy nie tylko formalności związane z zawarciem umowy o wirtualne biuro, ale także na życzenie Klienta inne formalności związane z rejestracją firmy. Na każdym etapie będą państwo wówczas informowani w sposób rzetelny i precyzyjny. Takie działania pozwalają ludziom biznesu korzystającym z naszych usług na większe skupienie na celach swoich działalności co korzystnie wpływa na rozwój firmy. Czas jest bardzo ważny, a naszym celem jest odciążenie pod względem finansowym, ale także czasowym firmy. Taki stan rzeczy jest gwarantowany dzięki najwyższemu standardowi usług które oferujemy. Zapraszamy do naszych wirtualnych biur w Jarosławiu, Przeworsku oraz centrum Podkarpacia czyli Rzeszowie.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas