Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Skrzynka na listy

Skrzynka na listy jako element biura

 Skrzynka na listy jest bardzo istotnym elementem biura. W przypadku gdy w firmie nikogo nie ma istnieje możliwość włożenia listu lub zawiadomienia o próbie doręczenia przesyłki poleconej do takiej skrzynki. Jednocześnie urządzenie takie można otworzyć wyłącznie za pomocą klucza lub innej formy zabezpieczenia, np. karty lub szyfru. Na rynku oferowanych jest wiele skrzynek pocztowych charakteryzujących się różną wielkością, funkcjonalnością oraz jakością wykonania. W tym zakresie możemy wyróżnić skrzynki przeznaczone do montażu na drzwiach lokali mieszkalnych oraz biurowych. Skrzynki są mocowane zazwyczaj za pomocą specjalnych śrub. W takim przypadku konieczne jest wykonanie stosownych dziur na drzwiach, na których taka skrzynka ma zostać zamocowana. Rozwiązanie takie daje odpowiednią stabilność, jednak grozi poważnymi uszkodzeniami drzwi dlatego nie jest zalecane. Alternatywą w tym przypadku jest użycie kleju montażowego. Jest to metoda najmniej inwazyjna, a także nie wymaga posiadania fachowego sprzętu takiego jak wiertarka. Warto wybrać klej, który jest odpowiednio wytrzymały, jednak również taki, który przy użyciu stosownego rozpuszczalnika zniknie z powierzchni drzwi nie pozostawiając widocznych śladów. Przy montażu skrzynki warto skonsultować planowane przedsięwzięcie z administratorem lub właścicielem budynku w przypadku gdy lokal jest wyłącznie wynajmowany. Montaż skrzynki może prowadzić do uszkodzenia drzwi dlatego konsultacja taka może zapobiec ewentualnej odpowiedzialności odszkodowawczej wobec wynajmującego. W przypadku większych skrzynek niekiedy konieczna jest ich instalacja na ścianie lub na osobnej platformie, tak aby nie były one istotnym obciążeniem dla konstrukcji drzwi. Montaż tak dużej skrzynki jest konieczny gdy objętość otrzymywanej korespondencji przekracza pewne rozmiary. Sytuacja taka nastąpi przede wszystkim przy dostarczaniu paczek. Co do zasady przesyłki takie doręczane są do rąk własnym lub osoby czynnej lokalu przedsiębiorstwa jednak w niektórych sytuacjach wygodne jest pozostawienie ich w odpowiednich rozmiarów skrzynce na listy.

Zbiorcza skrzynka na listy 

  W większych budynkach mieszkalnych bardzo często skrzynki na listy są montowane zbiorczo na klatce schodowej. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, jednak niezbyt wygodne dla użytkowników. Warto także zauważyć, że treść prywatnej korespondencji jest prawnie chroniona dlatego też powinna ona być  w sposób wystarczająco zabezpieczona przed dostępem przez osoby nieupoważnione. W korespondencji takiej mogą znajdować się, w szczególności dane osobowe, które należą do dóbr osobistych każdego człowieka, a także firmy.

Jak się z Nami skontaktować?

  Wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie pomaga przedsiębiorcom. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim na odbiór korespondencji.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas