Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla Firm

Kto korzysta z usług wirtualnego biura? 

Firmy są głównymi odbiorcami usługi zwanej wirtualne biuro. Spółki prawa handlowego, a także indywidualni przedsiębiorcy tak zwani CEID-owcy są zobowiązani do wskazania adresy siedziby. W związku z tym muszą dysponować prawem do lokalu. Z uwagi na ten fakt muszą wynająć fizyczne biuro lub skorzystać z usługi co-workingowej. Warto pamiętać, że w przypadku spółek w wirtualnym biurze powinny odbywać się posiedzenia zarządu oraz innych organów władzy, a także kontroli (np. rada nadzorczy lub komisja rewizyjna).

Legalność rozwiązania opartego na wirtualnym biurze 

Wskazanie adresu siedziby z wykorzystaniem usługi zwanej wirtualnym biurem jest w 100 procentach legalne. Organ podatkowy zarejestruje takiego przedsiębiorcę jako płatnika podatku dochodowego oraz nada mu Numer Identyfikacji Podatkowej (jeżeli płatnik takiego numeru jeszcze nie posiada). Skorzystanie z wirtualnego biura jest dopuszczalne również w przypadku ubiegania się o dofinansowania z Urzędu Pracy, w tym ze środków będących w dyspozycji organów Unii Europejskiej.

Rozwój wirtualnych biur

Firmy coraz częściej i chętniej korzystają z usług wirtualnego biura, dlatego że starają się ograniczyć koszty działalności gospodarczej. W przypadku prowadzenia firmy strona kosztowa jest bardzo ważna, bowiem dzięki ograniczeniom kosztów można obniżyć ceny usług, dzięki czemu istnieje możliwość stosowania niższych cen, niż konkurencja co powala na pozyskania większej liczby Klientów. Warto bowiem pamiętać, że oprócz jakość świadczonych usług Klienci biorę pod uwagę ich cenę, a konkurencja w tym zakresie jest bardzo duża na rynku.

Pomoc naszej firmy 

Wielu przedsiębiorców korzysta za naszej usługi w postaci wirtualnego biura w Jarosławiu, czy wirtualne biura w Przeworsku, największym zainteresowaniem cieszy się wirtualne biuro w Przeworsku. Firmy oszczędzają dzięki nam spore pieniądze, które w przeciwnym przypadku musiałby zostać przeznaczone na wynajem drogiego biura. Staramy się też wspierać współpracę pomiędzy naszymi Klientami. Z uwagi na ten fakt często pomagam firmom korzystającym z naszych usług nawiązać kontakty z innymi firmami co pozwala na pozyskanie nowych Klientów do współpracy.

Wirtualne biuro dla Klientów indywidualnych

Warto jednak zaznaczyć, że nie tylko podmioty gospodarcze mogą korzystać z naszych usług, jesteśmy bowiem otwarci również na osoby, które nie mają zarejestrowanej działalności gospodarczej, ale potrzebują wirtualnego biura. Do takiej grupy należą między innymi telepracownicy, czy osoby wykonujące pewne zadania czy obowiązki na podstawie umów cywilnoprawnych takich jak umowa zlecenia.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas