Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Negocjacje biznesowe

Na czym polegają negocjacje

Negocjacje biznesowe są nieodłącznym elementem życia zawodowego każdego przedsiębiorcy. Praktycznie każdy podmiot oprócz świadczenia usług na rzecz Klientów indywidualnym współpracuje również z innymi podmiotami gospodarczymi. Współpraca ta może mieć różną formę. Przede wszystkim przedsiębiorca może świadczyć usługi, bądź dostarczać towary na rzecz innego przedsiębiorcy. Może też istnieć sytuacja, że to przedsiębiorca może korzystać z usług innego przedsiębiorcy. W przypadku gdy przedsiębiorca potrzebuje wynająć biuro zwykle wynajmującym nie jest osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, ale właśnie podmiot gospodarczy. Negocjacje biznesowe polegają przede wszystkim na wspólnej rozmowie dwóch przedsiębiorców, których celem jest dojście do porozumienia i ustalenie wspólnego konsensusu. Spotkania takie mogą się odbywać w lokalu wynajmowanym przez jednego z przedsiębiorców lub też w miejscu neutralnym. Miejscem neutralnym może być, w szczególności restauracja, kawiarnia lub też specjalnie wynajęte na tę okoliczność biuro co-workingowe. Funkcję taką może również pełnić wirtualne biuro w Rzeszowie. Zaletą tego rozwiązania jest korzystania lokalizacja, dzięki czemu obie strony transakcji nie będą miały problemu w znalezieniu dogodnego biura.

Taktyka prowadzenia negocjacji 

W toku negocjacji biznesowych trzeba być skłonnym do osiągania kompromisów, ale nie za wszelką cenę. Celem przedsiębiorcy w tym przypadku powinno być to, aby uzyskać jak najkorzystniejsze warunki kontraktu. Najlepiej jest zgłosić najpierw znacznie wygórowane wymagania względem drugiej strony, a następnie reedukować je, tak aby w końcu znalazły się one na akceptowalnym poziomie dla obu ze stron. Ważne jest również działanie wyrażające szacunek dla drugiej strony negocjacji. Niedopuszczalne jest w tym zakresie między innymi spóźnienie się na umówione spotkania czy stawienie się nieprzygotowanym. W stosunkach gospodarczych takie drobne szczegóły często, aczkolwiek nie zawsze mogą mieć decydujące znaczenie.

Oferta naszej firmy 

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wsparciem podmiotów gospodarczym. W tym zakresie możemy również reprezentować naszych Klientów w toku negocjacji. W zakresie tych czynności staramy się osiągać jak najwyższe efekty w oparciu o udzielone przez naszych Kontrahentów wytyczne i wymagania. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do jednego z naszych biur w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Nasi konsultacji i doradcy udzielają wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania drogą elektroniczną lub telefoniczną.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas