Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Klimatyzacja w wirtualnym biurze

Rola klimatyzacji w okresach letnich

W okresach letnich w pomieszczeniach biurowych jest bardzo gorąco. Przebywanie w tak wysokiej temperaturze grozi przegrzaniem. W celu uniknięcia tak negatywny konsekwencji należy wyposażyć biuro w klimatyzator. Funkcję taką może pełnić również wiatraczek. Urządzenie takie jest zasilane co do zasady energią elektryczną. Należy jednak podnieść, że koszty klimatyzacji są znacznie niższe niż koszty ogrzewania. Optymalna temperatura zapewnia najwyższy standard jakości pracy. Z klimatyzacją nie można jednak przesadzać, gdyż grozi to przeziębieniem. Warto pamiętać także o tym, że temperatura w pomieszczeniu zamkniętym nie może być znacznie wyższa niż temperatura na zewnątrz. W przeciwnym przypadku zachodzi możliwość uszkodzenia urządzenia służącego do ochładzania pomieszczenia. Dodatkowo zbyt wysoka różnica temperatur może negatywnie wpływać na zdrowie. Dla przykładu jeżeli wyjdziemy z zimnego klimatyzowanego pomieszczenia na zewnątrz gdzie panuje upał może dojść do szoku temperaturowego. Podobnie jest w przypadku gdy wchodzimy do zimnego pomieszczenia z ulicy gdzie panuje. Upał odczuwalny jest zwłaszcza w miastach w związku z faktem, iż budynki zatrzymają ciepło.

Klimatyzacja w wirtualnym biurze

W wirtualnym biurze w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku są zapewnione odpowiednie warunki do pracy. Zapewnieniu tych warunków służy między innymi wyposażenie biura w urządzenia służące do klimatyzacji. W wirtualnym biurze w upalne dni przedsiębiorca może się zrelaksować w odpowiedniej temperaturze zapewniającej wysoki komfort pracy. Za korzystanie z klimatyzacji nasza firma nie pobiera dodatkowych opłat od Klientów wirtualnego biura. Klimatyzacja jest również ważna w przypadku organizowania konferencji w wirtualnym biurze. W sytuacji gdy w pomieszczeniu znajduje się dużo osób temperatura jeszcze bardziej wzrasta, a dodatkowo występują niedobory tlenu. Ze względów bezpieczeństwa i higieny pracy zapewnienie klimatyzacji jest w takim przypadku obligatoryjnym obowiązkiem, którego nie zachowanie grozi powstaniem potencjalnego stanu niebezpieczeństwa dla użytkowników lokalu.

Woda w wirtualnym biurze

W wirtualnym biurze istnieje też możliwość skorzystania z bieżącej wody pitnej. W wirtualnym biurze w Rzeszowie zapewnione są także jednorazowe kubki, do których można nabrać sobie wody. Za wodę pitną w wirtualnym biurze nie są pobierane dodatkowe opłaty. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami znajdującymi się na stronie internetowej. W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas