Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Jak możesz zapłacić za wirtualne biuro w Rzeszowie?

Formy płatności za usługę wirtualnego biura

Za wirtualne biuro w Rzeszowie można zapłacić za pośrednictwem różnych systemów płatności, należą do nich:
przelew tradycyjny,
  • wpłata na poczcie,
  • płatność kartą,
  • płatność blikiem,
  • polecenie zapłaty, 
  • płatność kartą lub blikiem w modelu subskrypcyjnym,
  • płatność gotówkowa.
Aktualnie są to wszystkie modele płatności przewidziane przez naszą firmę. 

Przelew tradycyjny

Ta forma płatności jest coraz mniej popularna ze względu na konieczność ręcznego wpisywania danych do przelewu. Ponadto, w przypadku tej formy płatności czas oczekiwanie na zaksięgowanie przelewu może potrwać nawet kilka dni. Pamiętaj, że dopiero po zaksięgowaniu płatności zobowiązanie jest zaspokojone

Przelew na poczcie

Taka forma płatności powoli odchodzi do lamusa, w przypadku firm. Każda firma powinna posiadać konto bankowe. Płatność na poczcie wiąże się z dużym nakładek czasu oraz kosztami

Płatność kartą 

W Polsce ta forma płatności nie jest często stosowana, w przypadku przedsiębiorców. W celu skorzystania z tej formy płatności konieczne jest podanie danych karty bankowej lub posłużenie się terminalem. Ta metoda płatności jest szybka, ale mało wygodna. Ta forma płatności obsługuje również rachunki zagraniczne dzięki systemowi SWIFT.

Płatność blikiem

BLIK pozwala na szybkie i wygodne płatności bez konieczności wpisywania danych. Od niedawna system ten obsługuje również transakcję międzynarodowe

Polecenie zapłaty 

Polecenie zapłaty umożliwia automatyczną płatność na podstawie wystawionej faktury. W takim przypadku konieczne jest złożenie oświadczenia w banku zezwalającego na składanie dyspozycji przez zleceniobiorcę

Płatność w modelu subskrypcyjnym 

Płatności te działają na takim samych zasadach jak polecenie zapłaty, z tą różnicą, że można je w szybki i prosty sposób aktywować elektronicznie. W każdej chwili możemy również anulować tę formę płatności. Ten system płatności polega na tym, że w określonym dniu danego okresu rozliczeniowego system automatycznie zleca dokonanie płatności bez konieczności działania użytkownika.

Płatność gotówkowa 

Ta forma płatności oczywiście cały czas jest możliwa. Na żądanie Klienta wydajemy potwierdzenie zapłaty w gotówce

Jaką formę płatności wybrać?

Wszystko zależy od Klienta. Najwygodniejsza formą płatności w naszej opinii jest blik w modelu subskrypcyjnym. Za wyborem tej płatności przemawiają zarówno szybkość, wygoda, jak i bezpieczeństwo

Jak nie zapomnieć o konieczności zapłaty?

Jeżeli mamy problem z terminowym regulowaniem płatności najlepiej aktywować system subskrypcyjny lub skorzystać z polecenia zapłaty. Jest to też dobre rozwiązanie, gdy zależy nam, aby płatność nie wiązała się z dużym nakładem pracy.

Dlaczego wirtualne biuro w Rzeszowie?

Staramy dopasowywać do zmieniających się wymagań Klientów oraz rozwoju nowych technologii. Dane naszego wirtualnego biura znajdziesz na stronie głównej

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas