Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Import sprzętu elektronicznego

Ceny sprzętu elektronicznego w Polsce i na świecie 

Ceny większości artykułów w Polsce są niższe niż na zachodzie Europy. Inaczej jest jednak w przypadku cen sprzętu elektronicznego oraz informatycznego. W krajach zamożniejszych i bardziej rozwiniętych gospodarczo sprzęt ten jest bardziej powszechny, dlatego również jego ceny kształtują się na niższym poziomie. Wielu polskich przedsiębiorców sprowadza takiego rodzaju sprzęt w celu jego odsprzedaży na terenie Polski z zyskiem. Nie mniej jednak najbardziej popularnym krajem z którego importuje się towary elektroniczne są Chiny. Bardzo duża cześć światowego przemysłu znajduje się właśnie w tym kraju. Wynika to z faktu, iż dysponuje on bardzo tanią siłą roboczą i zamieszkuje tam bardzo duża ilość ludzi. Chiny w wielu dziedzinach są monopolistą. Najczęściej jednak jest tak, że to nie rodzime chińskie firmy inwestują na terenie kraju środka lecz właśnie kapitał zagraniczny. Wielkie światowe marki zwłaszcza w ostatnich czasach przenoszą swoje fabryki do Chin.

Jakość produktów importowanych z Chin

Towary wyprodukowane w Chinach cieszą się najczęściej opinią, że są bardzo słabej jakości. Nie jest to prawdą, gdyż przedmioty produkowane w Chinach cechują się bardzo dużym zróżnicowaniem w tym również pod względem jakości. W Chinach produkowane są również przedmioty o bardzo wysokiej jakości oznaczone znanymi i cenionym i markami. W każdym przypadku jednak na produkcie powinna znajdować się informacja o kraju, w którym ten produkt została wyprodukowany. Błędnie oznaczenie produktu stanowi czyn nieuczciwej konkurencji uderzający również w zbiorowe interesy Konsumentów.

Jak sprowadzać produktu z Chin?

Sprowadzanie towarów z Chin bardzo często nie wymaga osobistej obecności w tym kraju. Bardzo dużo portali w języku angielskim, które oferują sprzedaż wysyłkową zarówno Klientom indywidualnym jak i hurtowym. W przypadku wysyłki z Chin należy jednak uczynić zadość wszelkim formalnościom z zakresu obowiązków celnych. W tym celu można upoważnić agenta celnego do reprezentowania naszych interesów i załatwiania wszelkich formalności. Pomimo opłat celnych oraz wysokich kosztowa dostawy przesyłki zagranicznej zakupy w Chinach są bardzo opłacalne i pozwalają zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy. Najczęściej jest tak, że przedsiębiorcy stawiają na ilość sprowadzonych towarów z Chin, gdyż marża na jednym produkcje jest niewielka. Większość różnicy w cenie produktu pochłaniają koszty dostawy towary i należności podatkowe.

Pomoc wirtualnego biura dla importerów z Chin

Jeżeli chcesz założyć firmę zajmującą się importem towarów zapraszamy do skorzystania z usług naszego wirtualnego biura w Rzeszowie, Jarosławiu lub Przeworsku. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji, aby rozpoczęcie Twojego własnego biznesu było znacznie prostsze.  

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas