Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla opiekunki

Kiedy potrzebna jest profesionalna opiekunka do dziecka?  

W dzisiejszych czasach większość kobiet pracuje i nie ma czasu zajmować się na co dzień własnymi dziećmi. Jest to zjawisko negatywne społecznie, gdyż kontakt dziecka z matką jest bardzo ważny. W takim przypadku dzieci są kierowane to przedszkoli lub żłobków. Ma to swoje zalety, gdyż wówczas dziecko uczy się nawiązywać kontakty interpersonalne z innymi ludźmi. Niestety jednak liczba miejsc w tego rodzaju placówkach jest ograniczona. W przypadku gdy rodzicom nie udało się znaleźć miejsca dla dziecka w przedszkolu lub żłobku konieczne jest wynajęcie opiekunki. Nie dotyczy to przypadków, w których rodzice dysponują dziadkami chętnymi do sprawowania opieki nad dzieckiem. Dodatkowe w przypadku gdy to dziadkowie opiekują się wnukami rodzice oszczędzają pieniądze, gdyż pomoc dziadków w tym zakresie jest co do zasady darmowa. Opiekunki zwykle posiadają wykształcenie pedagogiczne co stanowi bardzo dobre kwalifikację do wykonywania tego zawodu. Nie mniej jednak ważne jest również doświadczenie. Najlepiej dzieckiem zajmie się osoba, która sama wychowała swoje dzieci. Dlatego właśnie wśród opiekunek jest dużo starszych kobiet.

Jak znaleźć najlepszą opiekunkę do dziecka?

Znalezienie opiekunki dla dziecka nie jest zadaniem łatwym, gdyż musi to być osoba odpowiedzialna i godna zaufania. Praca opiekunki nie jest ciężka, ale wymaga ciągłego skupienia. Pracę taką wykonują zwykle kobiety. W Polsce zazwyczaj rodzice znajdują opiekunkę przez tzw. pocztę pantoflową.  Na zachodzie jest inaczej gdyż tam popularne jest korzystanie z agencji pośrednictwa zatrudniających opiekunki do dzieci. Agencję takie pobierają wynagrodzenie prowizyjne z tytułu zapewnienia opiekunki. Takie rozwiązanie jest korzystne, bowiem rodzice w takim przypadku nie muszę załatwiać formalności związanych ze znalezieniem i zatrudnianiem opiekunki. Zwykle jest tak, że za usługi opiekunki rodzice otrzymują jedną fakturę bez zbędnych formalności.

Najdogodniejsze formy zatrudnienia opiekunki

Opiekunka do dziecka może być zatrudniona na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia lub też może ona prowadzić własną działalności gospodarczą i wystawiać faktury. W ostatnim przepadku konieczne jest zarejestrowanie firmy. Oczywistym jest, ze opiekunka nie musi posiadać biura, gdyż pracuje w domu Klientów dlatego jako adres do rejestracji może podać siedzibę wirtualnego biura. Szara strefa w tej branży jest ogromna. Państwo zwalcza takie sytuacje, gdyż w takim przypadku nie są opłacane stosowne należności publicznoprawne. Opiekunki często pracują na czarno, co nie jest zgodne z prawem. Nasza firma może załatwić również za opiekunkę wszelkie formalności związane z założeniem i funkcjonowaniem firmy. Nasze biura znajdują się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas