Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Ile kosztuje wirtualne biuro w Rzeszowie

Kto oferuje wirtualne biura w stolicy Podkarpacia?

Usługę wirtualnego biura oferuje wiele firm w Rzeszowie. Przede wszystkim realizację tej usługi oferują firmy zajmujące się udostępnianiem sal szkoleniowych oraz biura rachunkowe. Wirtualne biuro w Rzeszowie oferują także spółki pomagają w otwieraniu firm oraz uzyskiwaniu dotacji unijnych.

Od czego zależy cena wirtualnego biura w Rzeszowie?

Cena za usługę wirtualnego biura zależy od kilku czynników. Przede wszystkim na koszt wpływa zakres świadczonych usług, czyli wybrany pakiet. Nie bez znaczenia jest także lokalizacja, chociaż bardzo często można wynająć wirtualne biuro w samym centrum miasta w równie niskiej cenie jak na obrzeżach Rzeszowa. Na cenę wpływa także operator wirtualnego biura. Cena jest także zależna od okresu rozliczeniowego, im dłuższy okres rozliczeniowy tym cena spada. Najkrótszy okres rozliczeniowy obejmuje jeden miesiąc, a najdłuższy 2 lata.

Jak kształtują się ceny za najtańsze pakiety?

Ceny za wirtualne biuro zaczynają się od 39 zł netto przy maksymalnym 24-miesięcznym okresie rozliczeniowym oraz 59 zł netto miesięcznie przy płatności za 1 miesiąc z góry. Istnieją jednak firmy, które oferują wirtualne biuro w najtańszym pakiecie w znacznie wyższej cenie, nawet 150 zł.

Ile kosztuje najdroższe pakiety wirtualnego biura w Rzeszowie?

Droższe pakiety noszą różne nazwy, takie jak pakiet premium, czy pakiet gold. Ceny takich pakietów zaczynają się od ok. 100 netto zł miesięcznie do nawet 300-400 zł netto miesięcznie. W droższych pakietach oferowanych jest szereg usług dodatkowych takich jak obsługa połączeń telefonicznych czy nielimitowany dostęp do sali konferencyjnej?

Czy podawane są ceny wirtualnego biura netto, czy brutto?

Z uwagi na fakt, że Klienci wirtualnego biura są przedsiębiorcami, w większości posiadającymi status czynnych podatników podatku VAT podawane są cenny netto, do których należy doliczyć podatek VAT.

Ile kosztują usługi dodatkowe?

Usługi dodatkowe co do zasady są dodatkowo płatne. Usługi te obejmują takie czynności jak skanowanie korespondencji, czy udostępnianie sali konferencyjnej. Niektóre wirtualne biura nie pobierają dodatkowych opłat za skanowanie korespondencji.

Gdzie można znaleźć cennik wirtualnego biura w Rzeszowie?

Każda firma oferująca wirtualne biuro w Rzeszowie udostępniania na swojej stronie cennik. Cennik ten powinien również stanowić załącznik do umowy, chyba, że ceny znajdują się w samej umowie.

Czy cena wirtualnego biura jest stała?

Tak, cena za usługę wirtualnego biura jest stała i nie podlega waloryzacji pomimo zwrotu kosztów prowadzenia działalności spowodowanego inflacją. Dzięki tej gwarancji masz pewność, że Twoje koszty ponoszone na wynajem wirtualnego biura nie wzrosną jak może to mieć miejsce w przypadku tradycyjnego najmu.

Czym wyróżnia się nasze wirtualne biuro w Rzeszowie?

Wyróżniamy się tym, że posiadamy najlepszą lokalizację w centrum Rzeszowa oraz oferujemy najniższą cenę na rynku. Ponadto w pakiecie premium dostępne są dwie dodatkowe lokalizację w innym miastach na Podkarpaciu, gdzie przedsiębiorca może utworzyć oddziały swojej firmy. Oczywiście naszym atutem jest także kompleksowości świadczonych usług, jednak inne biura wirtualne także oferują kompleksowe usługi. Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas