Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Ile kosztuje wirtualne biuro w Rzeszowie

Kto oferuje wirtualne biura w stolicy Podkarpacia?

Usługę wirtualnego biura oferuje wiele firm w Rzeszowie. Przede wszystkim realizację tej usługi oferują firmy zajmujące się udostępnianiem sal szkoleniowych oraz biura rachunkowe. Wirtualne biuro w Rzeszowie oferują także spółki pomagają w otwieraniu firm oraz uzyskiwaniu dotacji unijnych.

Od czego zależy cena wirtualnego biura w Rzeszowie?

Cena za usługę wirtualnego biura zależy od kilku czynników. Przede wszystkim na koszt wpływa zakres świadczonych usług, czyli wybrany pakiet. Nie bez znaczenia jest także lokalizacja, chociaż bardzo często można wynająć wirtualne biuro w samym centrum miasta w równie niskiej cenie jak na obrzeżach Rzeszowa. Na cenę wpływa także operator wirtualnego biura. Cena jest także zależna od okresu rozliczeniowego, im dłuższy okres rozliczeniowy tym cena spada. Najkrótszy okres rozliczeniowy obejmuje jeden miesiąc, a najdłuższy 2 lata.

Jak kształtują się ceny za najtańsze pakiety?

Ceny za wirtualne biuro zaczynają się od 39 zł netto przy maksymalnym 24-miesięcznym okresie rozliczeniowym oraz 59 zł netto miesięcznie przy płatności za 1 miesiąc z góry. Istnieją jednak firmy, które oferują wirtualne biuro w najtańszym pakiecie w znacznie wyższej cenie, nawet 150 zł.

Ile kosztuje najdroższe pakiety wirtualnego biura w Rzeszowie?

Droższe pakiety noszą różne nazwy, takie jak pakiet premium, czy pakiet gold. Ceny takich pakietów zaczynają się od ok. 100 netto zł miesięcznie do nawet 300-400 zł netto miesięcznie. W droższych pakietach oferowanych jest szereg usług dodatkowych takich jak obsługa połączeń telefonicznych czy nielimitowany dostęp do sali konferencyjnej?

Czy podawane są ceny wirtualnego biura netto, czy brutto?

Z uwagi na fakt, że Klienci wirtualnego biura są przedsiębiorcami, w większości posiadającymi status czynnych podatników podatku VAT podawane są cenny netto, do których należy doliczyć podatek VAT.

Ile kosztują usługi dodatkowe?

Usługi dodatkowe co do zasady są dodatkowo płatne. Usługi te obejmują takie czynności jak skanowanie korespondencji, czy udostępnianie sali konferencyjnej. Niektóre wirtualne biura nie pobierają dodatkowych opłat za skanowanie korespondencji.

Gdzie można znaleźć cennik wirtualnego biura w Rzeszowie?

Każda firma oferująca wirtualne biuro w Rzeszowie udostępniania na swojej stronie cennik. Cennik ten powinien również stanowić załącznik do umowy, chyba, że ceny znajdują się w samej umowie.

Czy cena wirtualnego biura jest stała?

Tak, cena za usługę wirtualnego biura jest stała i nie podlega waloryzacji pomimo zwrotu kosztów prowadzenia działalności spowodowanego inflacją. Dzięki tej gwarancji masz pewność, że Twoje koszty ponoszone na wynajem wirtualnego biura nie wzrosną jak może to mieć miejsce w przypadku tradycyjnego najmu.

Czym wyróżnia się nasze wirtualne biuro w Rzeszowie?

Wyróżniamy się tym, że posiadamy najlepszą lokalizację w centrum Rzeszowa oraz oferujemy najniższą cenę na rynku. Ponadto w pakiecie premium dostępne są dwie dodatkowe lokalizację w innym miastach na Podkarpaciu, gdzie przedsiębiorca może utworzyć oddziały swojej firmy. Oczywiście naszym atutem jest także kompleksowości świadczonych usług, jednak inne biura wirtualne także oferują kompleksowe usługi. Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas