Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Dofinansowania szkoleń

Nowy projekt dofinansowań z Uni Europejskiej

Ostatnio pojawił się nowy projekt unijny, którego celem jest dofinansowanie szkoleń pracowników. Oferta dofinansowania jest skierowana do firm działających na terenie województwa Podkarpackiego, a dokładniej miasta Rzeszów, a także Gmin Łańcut. Przepisy jasno określają kto może otrzymać dofinansowanie i jakie należy spełnić warunki. Dodatkowo szczegółowa określona jest również maksymalna kwota dofinansowania oraz poziomu wkładu własnego. Dofinansowanie to jest przejawem tego, że Unia Europejska dąży do podnoszenia kompetencji swoich obywateli. Szkolenia te mogą mieć charakter studiów wyższych lub podyplomowych, a także wszelkiego rodzaju kursów.

Do kogo adresowany jest program unijny?

Program jest adresowany wyłącznie do pracodawców oraz pracowników, nie jest natomiast adresowane do osób bezrobotnych. Wcześniejsze programy były skierowane zwykle do osób długotrwale poszukujących pracy, gdyż takie osoby najczęściej nie posiadają określonych kwalifikacji pozwalających wykonywać im wymarzony zawód. Szkolenia te mają najczęściej na celu nauczyć bezrobotnego jak efektywnie poszukiwać pracy. Najbardziej wartościowe szkolenia przygotowują do wykonywania określonego zawodu lub ich celem jest nabycie kluczowych na rynku pracy i cenionych przez pracodawców umiejętności. Czas po utracie pracy, a znalezieniu nowej bezrobotni bardzo często przeznaczają na odbywanie różnego rodzaju szkoleń. W Polsce zwykle pracownicy nie są mobilni pod względem zmiany miejsca pracy, pracodawcy, czy tym bardzie wykonywanego zawodu. Na zachodzie pracownicy często się przekwalifikowują co pozwala na redukcje bezrobocia oraz nadpodaży miejsc pracy.

Wysyłanie pracowników na wartościowe szkolenia

Pracodawcy bardzo chętnie wysyłają na szkolenia swoich pracowników, gdyż odbycie takich szkoleń zwiększa wydajność pracowników. Szkolenia pracowników to najlepsza inwestycja dla przedsiębiorcy. Polscy przedsiębiorcy coraz częściej inwestują w swoich pracowników. Jest to korzystne zarówno dla pracowników jak i dla firmy. Należy jednak pamiętać, że co do zasady szkolenia powinny być organizowane w godzinach pracy. Wynika to z faktu, że pracownicy nie powinny w czasie wolnym nie powinni wykonywać czynności związanych z pracą. Nie mniej jednak nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby prawnik wyraził zgodę na przeprowadzenie szkolenia, np. w sobotę.

Pomoc wirtualnego biura w organizowaniu szkoleń

Jeżeli chcesz poznać więcej informacji na temat dofinansowań szkoleń pracowników zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Pracownicy wirtualnych biur są dostępni, a by pomóc Ci w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas