Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Czy warto korzystać z porad prawnych przez telefon?

Internetowe portale udzielające porad prawnych 

W dzisiejszych czasach popularne są portale internetowe zajmujące się świadczeniem usług prawnych, w tym porad prawnych przez telefon. Działanie takich firm jest oczywiście w pełni legalne, bowiem w polskim prawie świadczenie usług prawnych co zostało wielokrotnie stwierdzone w orzecznictwie Sądów powszechnych i Trybunału Konstytucyjnego nie jest działalnością regulowaną. W niniejszym artykule rozważymy jednak czy korzystanie z takich usług się opłaca.

Wady telefonicznych porad prawnych

Przede wszystkim podstawową wada takiego rozwiązania jest brak możliwości osobistego spotkania z prawnikiem. Nawet jeżeli potrzebujemy jakieś porady prawnej telefon czy udzielonej przy wykorzystaniu poczty elektronicznej może zajść sytuacja, że będziemy potrzebować kontaktu z Prawnikiem. Może też być tak gdy porady okazała się bardzo skuteczna i chcemy ponownie skorzystać z jego usług lub gdy sprawa trafiła do Sądu i konieczne jest stawiennictwo procesowe. W takim przypadku może się to okazać nawet jeżeli pomagający prawnik jest adwokatem lub radcą prawnym. W portalach takich najczęściej pracują prawnicy z całej Polski, a nie akurat z tego miasta z którego kontaktuje się Klient. Porady prawne dla przedsiębiorców przez telefon oferuje między innymi firma Plus przy współpracy z inną spółką. W naszej opinii usługa ta nie jednak atrakcyjna pomimo, iż cena wydaje się zachęcająca, gdyż lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z tradycyjnych form pomocy prawnej.

Spotkanie w tradycyjnej Kancelarii

Z uwagi na te fakty najlepszym rozwiązaniem jest umówienie spotkania w tradycyjnej Kancelarii adwokackiej lub Kancelarii radców prawnych. W takim przypadku mamy pewność, że nasza sprawa zostanie załatwiona kompleksowo, a ponadto mamy osobistą styczność z prawnikiem co bardzo ważne. Dzięki temu już na samym początku możemy zweryfikować jego wiedzę, ocenić poziom przygotowania merytorycznego w danej dziedziny, doświadczenie praktyczne. Istotne również to, że możemy zobaczyć prawnika na żywo. Rozwój Internetu stwarza co prawda wiele nowych możliwości, jednak osobisty kontakt z adwokatem, radcą prawnym, doradcą podatkowym lub księgowym jest nieoceniony. Takie właśnie kontakt pozwala na budowanie najwyższego stopnia zaufania i szacunku pomiędzy Usługodawcą, a Usługobiorcą. Informację na temat opłat za czynności radców prawnych znajdziesz w tym miejscu.

Pomoc w znalezieniu Prawnika

Z wybranym adwokatem lub radcą prawnym możesz spotkać się również w wirtualnym biurze w ramach usług co-workingowych. Nasze biura są dostępne w centrum miast takich jak Przeworsk, Jarosław oraz Rzeszów. Planujemy też otworzyć placówkę w mieście Przemyśl. Zapraszamy prawników i ich Klientów do współpracy mającej na celu wzrost jakości świadczonych usług profesjonalnych.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas