Biuro rachunkowe w wirtualnym biurze

  Większość, ale oczywiście nie wszystkie firmy zapewniające udostępnianie adresu do korespondencji i rejestracji naszej firmy zajmują się także prowadzeniem księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej przedsiębiorców. Naszym zdaniem nie budzi wątpliwości, to że prowadzenie księgowości w wirtualnym biurze to duża wygoda dla prawie każdej firmy. Dzięki temu wszystkie dokumenty przedsiębiorcy zarówno te dotyczące obowiązków podatkowych jak i transakcji handlowych znajdują się w jednym miejscu. Jednocześnie wszystkie dokumenty są skanowane i przesyłane Klientowi, dzięki czemu ma on do nich dostęp wszędzie gdzie się znajduje. Nasi pracownicy udzielają wszelkich niezbędnych informacji zarówno w zakresie prowadzonej na rzecz Klienta obsługi rachunkowo-księgowej oraz innych aspektów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

  Dodatkowo nasza firma współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego, dzięki temu w przypadku powstania problemów związanych z nieopłaconymi przez Kontrahentów fakturami można skierować do niej sprawę w celu przymusowego wyegzekwowania należności wynikającej z faktury. W takim przypadku możemy przekazać całą dokumentację dowodową radcy prawnemu, który przeprowadzi całe postępowania. Nie każdy przedsiębiorca ma czas na rozmowy z prawnikami i opisywanie szczegółowych transakcji dlatego w tym zakresie można skorzystać z naszej pomocy. W wirtualnym biurze w Rzeszowie istnieje także możliwość umówienia się z dowolnie wybranym adwokatem lub radcą prawnym. My przygotujemy takie spotkanie i załatwimy wszelkie formalności z nim związane.

  Prowadzenie obsługi księgowej przez wirtualne biuro jest rozwiązaniem korzystnym zwłaszcza dla małych przedsiębiorców, którzy chcą ograniczyć koszty. Ceny za oferowane przez nas usługi są naprawdę niskie, a ich zakres bardzo szeroki. Jednocześnie nasza oferta wyróżnia się kompleksowością zarówno pod względem organizacyjnym, technicznym jak i logistycznym. Tajemnice handlowe powierzone nam przez naszych Klientów chronimy w bardzo rygorystyczny sposób korzystając wyłącznie z zabezpieczonych komputerów oraz dedykowanych serwerów poczty elektronicznej. Zabezpieczone są również dokumenty przechowywane w formie papierowej poprzez umieszczenie ich w zamkniętych na klucz szafach co uniemożliwia uzyskanie dostępu do informacji w nich zawartych przez osoby trzecie. Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty dotyczącej biura rachunkowego w wirtualnym biurze zapraszamy do wizyty w jednym z miast gdzie znajdują się oddziały naszej firmy, tj. w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. Miła obsługa i fachowość to nasz podstawowy standard działania.