Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Biuro rachunkowe w wirtualnym biurze

Prowadzenie księgowości przez wirtualne biuro 

Większość, ale oczywiście nie wszystkie firmy zapewniające udostępnianie adresu do korespondencji i rejestracji naszej firmy zajmują się także prowadzeniem księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej przedsiębiorców. Naszym zdaniem nie budzi wątpliwości, to że prowadzenie księgowości w wirtualnym biurze to duża wygoda dla prawie każdej firmy. Dzięki temu wszystkie dokumenty przedsiębiorcy zarówno te dotyczące obowiązków podatkowych jak i transakcji handlowych znajdują się w jednym miejscu. Jednocześnie wszystkie dokumenty są skanowane i przesyłane Klientowi, dzięki czemu ma on do nich dostęp wszędzie gdzie się znajduje. Nasi pracownicy udzielają wszelkich niezbędnych informacji zarówno w zakresie prowadzonej na rzecz Klienta obsługi rachunkowo-księgowej oraz innych aspektów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Problemy prawne 

Dodatkowo nasza firma współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego, dzięki temu w przypadku powstania problemów związanych z nieopłaconymi przez Kontrahentów fakturami można skierować do niej sprawę w celu przymusowego wyegzekwowania należności wynikającej z faktury. W takim przypadku możemy przekazać całą dokumentację dowodową radcy prawnemu, który przeprowadzi całe postępowania. Nie każdy przedsiębiorca ma czas na rozmowy z prawnikami i opisywanie szczegółowych transakcji dlatego w tym zakresie można skorzystać z naszej pomocy. W wirtualnym biurze w Rzeszowie istnieje także możliwość umówienia się z dowolnie wybranym adwokatem lub radcą prawnym. My przygotujemy takie spotkanie i załatwimy wszelkie formalności z nim związane.

Obsługa księgowa dla małych firm

Prowadzenie obsługi księgowej przez wirtualne biuro jest rozwiązaniem korzystnym zwłaszcza dla małych przedsiębiorców, którzy chcą ograniczyć koszty. Ceny za oferowane przez nas usługi są naprawdę niskie, a ich zakres bardzo szeroki. Jednocześnie nasza oferta wyróżnia się kompleksowością zarówno pod względem organizacyjnym, technicznym jak i logistycznym. Tajemnice handlowe powierzone nam przez naszych Klientów chronimy w bardzo rygorystyczny sposób korzystając wyłącznie z zabezpieczonych komputerów oraz dedykowanych serwerów poczty elektronicznej. Zabezpieczone są również dokumenty przechowywane w formie papierowej poprzez umieszczenie ich w zamkniętych na klucz szafach co uniemożliwia uzyskanie dostępu do informacji w nich zawartych przez osoby trzecie. Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty dotyczącej biura rachunkowego w wirtualnym biurze zapraszamy do wizyty w jednym z miast gdzie znajdują się oddziały naszej firmy, tj. w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. Miła obsługa i fachowość to nasz podstawowy standard działania.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas