Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Założenie spółki z o. o. online

Czy możliwe jest założenie spółki w 100 % online?

Tak, wszelkie formalności można załatwić zdalnie bez wychodzenia z domu. Wymagane dokumenty podpisuje się elektronicznie. Można w tym celu użyć kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub bezpłatnego profilu zaufanego. Oba podpisy można wyrobić na miejscy lub online, a weryfikacja tożsamości może mieć formę wideokonferencji.

Czy można założyć spółkę bez przyjazdu do Polski?

Tak, można założyć spółkę i wyrobić podpis elektroniczny bez konieczności przyjazdy do Polski. Weryfikacja tożsamości może być dokonana w trakcie wideo rozmowy lub u zagranicznego notariusza. Jest to wygodne dla osób, które nie mogą przyjechać osobiście do naszego kraju.  

Bezpłatna konsultacja w sprawie założenia spółki

Przed założeniem spółki możesz liczyć na bezpłatną konsultacją, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Jak wygląda proces założenia spółki z o. o.  online w systemie  s24?

KROK PIERWSZY – podanie potrzebnych danych

Musisz zapoznać się z informacją o przetwarzaniu danych przez nasza spółkę dostępną pod adresem:

https://24wirtualne-biuro.pl/rodo

Jesteśmy przedsiębiorcą wpisanym na listę działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej w Katowicach dlatego też przestrzeganie wszystkich formalności jest dla nas bardzo ważne.

Następnie należy przesłać na nasz adres następujące dane:

  • NAZWA SPÓŁKI
  • MIEJSCE SIEDZIBY (dysponujemy wirtualnymi biurami w Jarosławiu, Krakowie, Przeworsku lub w Rzeszowie)
  • IMIĘ, NAZWISKO, ADRES ZAMIESZKANIA, PESEL WSPÓLNIKA
  • IMIĘ, NAZWISKO, ADRES ZAMIESZKANIA, PESEL CZŁONKÓW ZARZĄDU I ICH FUNKCJE (NP. PREZES ZARZĄDU)
  • EWENTUALNIE IMIĘ, NAZWISKO, ADRES ZAMIESZKANIA, PESEL PROKURENTA LUB PEŁNOMOCNIKA
  • KAPITAŁ ZAKŁADOWY, ILOŚĆ UDZIAŁÓW (ILE KOMU PRZYSŁUGUJE)
  • KODY PKD - w razie wątpliwości proszę dzwonić, pomożemy dobrać. 

Potrzebny będzie Ci też kwalifikowany podpis elektroniczny lub profil zaufany, który w razie potrzeby możemy pomóc Ci założyć  

KROK DRUGI- opłacenie faktury proformy

Po opłaceniu faktury proformy za nasze usługi przygotujemy dla Ciebie wszystkie wymagane dokumenty. Koszt usługi to 500 zł netto, w przypadku wyboru księgowości naszego biura rachunkowego. W przypadku, gdy księgowość Twojej spółki będzie prowadzona przez inne biuro rachunkowe zapłacisz 800 zł netto za założenie spółki. Musisz liczyć się także z kosztem opłaty sądowej i opłaty za ogłoszenie w MSiG w kwocie 350 zł 

Krok TRZECI – podpisanie dokumentów

Po opłaceniu faktury proformy przesilmy Ci właściwą fakturą i sporządzimy wszelkie  wymagane dokumenty, które będziesz musiał tylko podpisać. Przez procedurę podpisywania dokumentów przeprowadzi Cię nasz konsultant. Możesz także podpisać  dokumenty samodzielnie, jeżeli nie potrzebujesz  pomocy. W razie pytań możesz liczyć na bezpłatną konsultację. 

Czy warto założyć spółkę online?

W dzisiejszych czasach większość procesów biznesowych można załatwić online. Założenie spółki w ten sposób jest wygodne i praktyczne,. Dlatego coraz więcej osób się na to decyduje.  

Czy muszę posiadać wiedzę informatyczną, aby założyć spółkę online? 

Nie. System s24 jest bardzo prosty i intuicyjny.  Poza tym  wszelkie formalności załatwimy za Ciebie. Nie musisz się obawiać, że sobie nie poradzisz.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas