Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założenie spółki z o. o. online

Czy możliwe jest założenie spółki w 100 % online?

Tak, wszelkie formalności można załatwić zdalnie bez wychodzenia z domu. Wymagane dokumenty podpisuje się elektronicznie. Można w tym celu użyć kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub bezpłatnego profilu zaufanego. Oba podpisy można wyrobić na miejscy lub online, a weryfikacja tożsamości może mieć formę wideokonferencji.

Czy można założyć spółkę bez przyjazdu do Polski?

Tak, można założyć spółkę i wyrobić podpis elektroniczny bez konieczności przyjazdy do Polski. Weryfikacja tożsamości może być dokonana w trakcie wideo rozmowy lub u zagranicznego notariusza. Jest to wygodne dla osób, które nie mogą przyjechać osobiście do naszego kraju.  

Bezpłatna konsultacja w sprawie założenia spółki

Przed założeniem spółki możesz liczyć na bezpłatną konsultacją, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Jak wygląda proces założenia spółki z o. o.  online w systemie  s24?

KROK PIERWSZY – podanie potrzebnych danych

Musisz zapoznać się z informacją o przetwarzaniu danych przez nasza spółkę dostępną pod adresem:

https://24wirtualne-biuro.pl/rodo

Jesteśmy przedsiębiorcą wpisanym na listę działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej w Katowicach dlatego też przestrzeganie wszystkich formalności jest dla nas bardzo ważne.

Następnie należy przesłać na nasz adres następujące dane:

  • NAZWA SPÓŁKI
  • MIEJSCE SIEDZIBY (dysponujemy wirtualnymi biurami w Jarosławiu, Krakowie, Przeworsku lub w Rzeszowie)
  • IMIĘ, NAZWISKO, ADRES ZAMIESZKANIA, PESEL WSPÓLNIKA
  • IMIĘ, NAZWISKO, ADRES ZAMIESZKANIA, PESEL CZŁONKÓW ZARZĄDU I ICH FUNKCJE (NP. PREZES ZARZĄDU)
  • EWENTUALNIE IMIĘ, NAZWISKO, ADRES ZAMIESZKANIA, PESEL PROKURENTA LUB PEŁNOMOCNIKA
  • KAPITAŁ ZAKŁADOWY, ILOŚĆ UDZIAŁÓW (ILE KOMU PRZYSŁUGUJE)
  • KODY PKD - w razie wątpliwości proszę dzwonić, pomożemy dobrać. 

Potrzebny będzie Ci też kwalifikowany podpis elektroniczny lub profil zaufany, który w razie potrzeby możemy pomóc Ci założyć  

KROK DRUGI- opłacenie faktury proformy

Po opłaceniu faktury proformy za nasze usługi przygotujemy dla Ciebie wszystkie wymagane dokumenty. Koszt usługi to 500 zł netto, w przypadku wyboru księgowości naszego biura rachunkowego. W przypadku, gdy księgowość Twojej spółki będzie prowadzona przez inne biuro rachunkowe zapłacisz 800 zł netto za założenie spółki. Musisz liczyć się także z kosztem opłaty sądowej i opłaty za ogłoszenie w MSiG w kwocie 350 zł 

Krok TRZECI – podpisanie dokumentów

Po opłaceniu faktury proformy przesilmy Ci właściwą fakturą i sporządzimy wszelkie  wymagane dokumenty, które będziesz musiał tylko podpisać. Przez procedurę podpisywania dokumentów przeprowadzi Cię nasz konsultant. Możesz także podpisać  dokumenty samodzielnie, jeżeli nie potrzebujesz  pomocy. W razie pytań możesz liczyć na bezpłatną konsultację. 

Czy warto założyć spółkę online?

W dzisiejszych czasach większość procesów biznesowych można załatwić online. Założenie spółki w ten sposób jest wygodne i praktyczne,. Dlatego coraz więcej osób się na to decyduje.  

Czy muszę posiadać wiedzę informatyczną, aby założyć spółkę online? 

Nie. System s24 jest bardzo prosty i intuicyjny.  Poza tym  wszelkie formalności załatwimy za Ciebie. Nie musisz się obawiać, że sobie nie poradzisz.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas