Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wygenerowanie Listy wspólników w systemie S24

Jak wygenerować listę wspólników w systemie S24? Kompletny przewodnik

Generowanie listy wspólników w systemie S24 jest procesem automatycznym, który można przeprowadzić bezpośrednio po przygotowaniu umowy spółki. Aby ułatwić Ci ten proces, przygotowaliśmy szczegółowy artykuł krok po kroku, który wyjaśnia, jak wybrać nowy dokument w systemie S24.

Jeżeli chcesz wiedzieć na jakiej podstawie istnienie obowiązek dołączenia do wniosku o wpis spółki do rejestru Listy wspólników zapraszamy do naszego artykułu poruszającego ten temat

Krok po kroku: Tworzenie listy wspólników w systemie S24

Poniżej znajdziesz instrukcję, jak automatycznie wygenerować listę wspólników w systemie S24. Zwróć uwagę, że generowana lista nie zawiera adresów do doręczeń. Adresy do doręczeń musisz podać w oddzielnym dokumencie, zwanym "Lista adresów osób uprawnionych do powoływania zarządu". Wzór dokumentu zawierającego Listę adresów wspólników znajdziesz na naszym blogu

1. Wybranie dokumentu

Dokument ten nie jest obowiązkowy w każdym przypadku. Wiele przedsiębiorców decyduje się jednak na powołanie prokurenta.

  1. W panelu bocznym wybierz zakładkę Dokumenty.
  2. Na liście dokumentów wybierz opcję Lista wspólników (strzałka nr 1 na obrazku).
  3. Następnie kliknij Wybierz (strzałka nr 2 na obrazku), aby przejść do edycji i zatwierdzenia dokumentu.

Lista wsplnikw -wybierzPNG

2. Wypełnienie dokumentu

W dokumencie dane wspólników zostaną wczytane automatycznie z umowy. Należy tylko wpisać datę (strzałka nr 1 znajdująca się na obrazku poniżej). Następnie można podpisać dokument (strzałka nr 2 znajdująca się na obrazku poniżej). Po wciśnięciu przycisku „Podpisy” zostaniesz przekierowany do wyboru formy podpisu. Możesz wybrać profil zaufany lub podpis elektroniczny. Dokument ten podpisuje się tak samo jak w przypadku umowy spółki. Szczegółową instrukcję podpisania umowy spółki znajdziesz w artykule dotyczącym zawierania umowy spółki w systemie S24 w kroku nr 17 i 18. Co ważne listę wspólników powinni podpisać wszyscy członkowie zarządu.

Lista wsplnikw wypenienie dokumentuPNGChcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas